#2019-07-30 00:00:08 

Gryzoń

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Jak byłem młodszy, to nie zwracałem uwagi na wygląd i kupowałem to, co kupili mi w danym momencie rodzice. Od niedawna jednak ubieram się sam i przyznam, że coraz częściej zaglądam do sklepów sportowych. Lubię tego typu ubrania za funkcjonalność i uniwersalność - są dobre na co dzień, ale też można w nich swobodnie biegać itd. Szukam jakichś nowych rzeczy. Chciałbym zapytać, co sądzicie o sklepie Nike?
#2019-07-30 02:17:58 

GrzybekONA

Użytkownik

Ja cenię Nike nie tylko za obuwie, które jest znane w wielu krajach ze względu na swój wygląd, jakość, precyzję wykonania, a przede wszystkim ze względu na wygodę. Są to buty, które możesz nosić na co dzień, ale też wybrać je na siłownię lub założyć je do biegania. Sklep Nike ma naprawdę dużo do zaoferowania i nie wiem, jak można się wahać :) Najlepiej sam wejdź na stronkę z ofertą https://ctxsport.com/sklep/nike/ i zajrzyj do poszczególnych zakładek z asortymentem Nike. Na innych podstronach są propozycje innych marek, jednak dla mnie Nike jest najlepszy w tym zestawieniu, mimo wszystko.
#2019-07-30 02:30:04 

Ananas

Użytkownik

Zgadzam się, oferta butów męskich Nike jest naprawdę godna polecenia. Od lat noszę tylko buty tej marki.
#2019-07-30 05:06:53 

Hrynka

Użytkownik

Ja ostatnio dobrałam buty zgodnie z rozmiarówką marki Reebok i byłam zadowolona, ponieważ buty są do mnie idealnie dopasowane. Ani nie są za luźne, ani nie są na tyle opięte bym czuła dyskomfort nosząc je. Z tabelą rozmiarów butów Reebok możesz zapoznać się na stronie internetową sklepu sportowego, w którym są te buty. Tak jak wyżej wspomniano, dobry sklep sportowy skupia buty róznych marek.
#2019-07-30 06:59:32 

Kropel

Użytkownik

Właściwie to kolega pytał o sklep Nike, a Ty piszesz o Reeboku. Choć przyznam się, że też wolę buty Reebok. Pasują mi i cenowo, i wizualnie. To moje ulubione buty.
#2019-07-30 08:03:07 

DopytajJej

Użytkownik

Ja kupuję nie tylko buty Nike, ale również zaopatrzyłem się w torbę sportową - jest idealna na siłownię. Mogę w niej zmieścić strój, dużą butelkę wody, a nawet suszarkę do włosów i innerzeczy których potrzebuję, np. portmonetka czy telefon.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015