#2017-03-03 01:39:15 

Spragniony

Użytkownik

Mój kochany peżocik jest już nieco wysłużony i teraz niestety dość powszechna przypadłość, czyli kłopoty z belką :/ Auto jest mi generalnie potrzebne do pracy i nie tylko, pożyczyłem od kumpla ale wiadomo że jest tymczasowe rozwiązanie... Stawiam duże piwko za namiary na solidny serwis bez zdzierstwa cenowego.
#2017-03-03 02:52:42 

WielkaFroga

Użytkownik

Kurczę, ja miałam taki sam kłopot... Już kompletnie nie pamiętam w jakim warsztacie mi naprawili to zawieszenie ale nie było drogo i ogólnie byłam zadowolona. Chyba brachol mi polecił ten serwis...
#2017-03-03 03:15:23 

Spragniony

Użytkownik

Może chodzi o Serwis Aut Francuskich? Chyba nikogo lepszego w temacie napraw Peugeotów czy Renault w Poznaniu nie ma. Zresztą oni dość szeroko działają, mają też warsztaty w innych miastach.
#2017-03-03 05:38:10 

TomekNieRomek

Użytkownik

Ano racja, oni świadczą usługi w Pozku http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-poznan/. Póki co nie korzystałem (mój Citroen jak dotąd ładnie się sprawuje) ale znam opinie. Podobno jak w grę wchodzi regeneracja belki Peugeot 206 Poznań nie ma lepszego adresu. I jestem skłonny uwierzyć bo widziałem serwis z zewnątrz i budzi zaufanie.
#2017-03-03 08:10:20 

DrwinaON

Użytkownik

Na szczęście to nie te czasy jak ze wszystkim trzeba było chodzić do Mietka mechanika. Specjalistyczne serwisy to jest mega dobre rozwiązanie jak ktoś chce mieć naprawę ogarniętą na dobrym poziomie. Czasami mechanicy są bezpośrednio szkoleni przez konkretnych producentów nawet.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015