#2017-02-27 01:59:53 

Bezczelna

Użytkownik

No witam. Jestem przed sporym dylematem. Otóż nie wiem jaki filtr do lodówki wybrać. Kompletnie się na tym nie znam i jednak mam potężny dylemat ;/ liczę, że może jak tu przedyskutuję ten temat na forum to będę w stanie podjąć jakąś decyzję? Liczę na Was.. z góry dziękuję i pozdrawiam!
#2017-02-27 04:49:57 

TomekNieRomek

Użytkownik

Ja się akurat na filtrach i tego typu sprzętach kompletnie nie znam.. nie będę potrafił Ci pomóc niestety
#2017-02-27 05:38:26 

Spragniony

Użytkownik

Cóż, ja polecam ten artykuł: http://blog.filtrosfera.pl/tag/hafin/ z niego się dowiesz jaki filtr jest najlepszy pod dane urządzenie i myślę, że śmiało będziesz w stanie wybrać coś dla siebie po przeczytaniu ;) Ogólnie stronka jest świetnie zaopatrzona i tam jest wszystko ekstra opisane, więc myślę, że będziesz bardzo zadowolona. Przejrzyj sobie wszystko i podejmij decyzję na spokojnie ;)
#2017-02-27 07:30:59 

DrwinaON

Użytkownik

No ja ogólnie też jestem zachwycony stronką filtrosfera.pl bo mają tam filtry, ekspresy do kawy, tabletki odkamieniające.. ogólnie taki bardzo spoko sprzęt, który jest trudno dostępny w sklepach stacjonarnych itp. myślę, że śmiało coś od nich zamówię też. Przyda mi się zdecydowanie trochę sprzętów ;)
#2017-02-27 08:26:43 

Kropel

Użytkownik

No faktycznie jest to bardzo miła w odbiorze firma. Podoba mi się, że mają artykuły na blogu i ogólnie można wiele z tego wyciągnąć pozytywów ;) bardzo się cieszę, żę odwiedziłem ten wątek bo sporo przydatnych rzeczy też z niego wyniosłem i wiem, że taki filtr to jednak podstawa w urządzeniach użytku domowego.. jak najszybciej zamontuję u nas i będę o wiele spokojnieszy o zdrowie moje i całej rodzinki ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015