#2017-02-10 02:26:01 

Karaf

Użytkownik

Potrzebuję sprowadzić z rejonu Pacyfiku towar o dużych gabarytach. Siłą rzeczy w grę wchodzi jedynie droga morska. To moja pierwsza styczność z tą kwestią bo dotąd udawało się sprawy załatwić lądowo i lotniczo. Chciałbym nawiązać współpracę z dobrym pośrednikiem godnym zaufania. Znacie może kogoś takiego?
#2017-02-10 02:50:31 

Obciachowa

Użytkownik

Zdaniem wielu kwestia spedycji morskiej jest najbardziej skomplikowana. Generalnie jest to dość długa forma transportu, w sensie jego rozciągnięcia w czasie. Nie ma dużego pola do optymalizacji, no chyba że obsługę powierzysz naprawdę wytrawnym specom.
#2017-02-10 03:46:02 

Gryzoń

Użytkownik

Możliwości istnieją, da się w miarę skutecznie skrócić pewne elementy nawet w dalekobieżnym transporcie. Tylko trzeba wiedzieć jak. I tu jest pies pogrzebany – nawiąż współpracę z agencją spedycyjną, to jest rozwiązanie.
#2017-02-10 04:38:19 

TomekNieRomek

Użytkownik

Pozwolę sobie podsunąć coś konkretnego http://www.tirsped.com.pl/spedycja-morska. Jest to wysoko oceniany podmiot, z którym miałem przyjemność kilka realizacji przeprowadzać. Jeśli jest potrzebny międzynarodowy transport – Tirsped dla mnie osobiście stanowi rozwiązanie optymalne.
#2017-02-10 05:19:53 

Spragniony

Użytkownik

Miło wiedzieć że w kwestii obsługi spedycji morskiej dokonuje się na rynku postęp. Jako importer nie mam niestety wiele dobrego do powiedzenia bo chyba żadna inna opcja sprowadzania towaru nie generuje takich opóźnień...
#2017-02-10 08:11:51 

Prosta

Użytkownik

Trzeba niestety liczyć się z kłopotami terminowymi. One są często uzależnione od uwarunkowań naturalnych, problemów z pogodą, sztormów. Na niektórych wodach są też aktywni piraci co nie ułatwia sprawy. Dlatego tak istotne jest zabezpieczenie każdego tego rodzaju rejsu.
#2017-02-10 08:55:58 

Wodzirej

Użytkownik

Dobry logistyk transportu drogą morską potrafi tak zaplanować całą operację żeby zminimalizować ryzyko problemów. I mam tu na myśli zarówno wymiar techniczny jak też formalny.
#2017-02-10 10:10:34 

Laleczka

Użytkownik

Przychylam się, spedycja morska naprawdę nie jest taka straszna jak niektórzy usiłują ją przedstawić. W gruncie rzeczy wszystko rozbija się o szczegóły i profesjonalizm pośrednika
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015