#2017-02-07 04:36:24 

Xena55

Użytkownik

Cześć. Postanowiliśmy z mężem, że w tym roku jedziemy do Ustronia Morskiego. Nie mamy jeszcze noclegu żadnego i dlatego właśnie tutaj piszę. Chcielibyśmy najlepiej jakiś domek wynająć, bo to dla nas najwygpdniejsze. Ale czy tam w ogóle jakieś domki? A jeśli tak, to jakie?
#2017-02-07 05:15:38 

Wodzirej

Użytkownik

Pewnie, że są domki. Jak wejdziesz na strnę http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/ustronie-morskie to sobie zobaczysz, że jeśli chodzi o Ustronie Morskie domki wyglądają całkiem fajnie i można wakacje w komfortowych warunkach spędzić, całkiem blisko morza nawet można znaleźć oferty
#2017-02-07 07:17:43 

Bezczelna

Użytkownik

W pełni się zgadzam z kolegą. Poza tym warto skorzystać z oferty super-wczasy.pl bo oni mają naprawdę niskie ceny w porównaniu z innymi portalami z ogłoszeniami, na których można znaleźć oferty wakacyjnych domków i innych noclegów. Ja od jakiegoś czasu co roku korzystam akurat z ich strony
#2017-02-07 08:01:14 

Xena55

Użytkownik

Bardzo mnie cieszą wasze słowa i w takim razie nie mogę się już doczekać tego naszego wyjazdu. Dawno na wakacjach nie byłam to się odpoczynek jak najbardziej nam przyda i to jeszcze jak będą warunki komfortowe to już w ogóle
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015