#2017-02-01 00:54:54 

Karaf

Użytkownik

Cześć wszystkim. Zdecydowałem się tutaj napisać, bo szukam pomocy. Chodzi o wybór środków (a konkretnie suplementów diety, takich bez recepty) na potencję. Ktoś coś stosował i może polecić?
#2017-02-01 01:58:05 

Gryzoń

Użytkownik

Tak, ja mam pewne doświadczenie. Ostatnio trafiłem na taką stronkę: http://potency-pills-rank.pl/, coś sobie upatrzyłem i teraz czekam na swoje zamówienie. Suplementy tego typu stosuję już jakiś czas, jedne działają lepiej, drugie trochę gorzej, więc trzeba dobrze trafić. Te z podesłanej stronki wydają się całkiem sensowne.
#2017-02-01 04:21:19 

DopytajJej

Użytkownik

Kupowałam ostatnio suplement, który upatrzyłam dla chłopaka na POTENCY-PILLS-RANK. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę i oboje jesteśmy zadowoleni z tego wyboru! Jeśli szukasz czegoś sprawdzonego, to myślę, że możesz też tam coś sobie wybrać :)
#2017-02-01 06:45:54 

TomekNieRomek

Użytkownik

Jeśli chodzi o suplementy na potencję, to trochę tego jest. Nie wszystko oczywiście działa, ale to wiadomo. Musisz czegoś poszukać, najlepiej w necie, bo największy wybór. Zobacz preparaty, które zawierają w sobie korzeń różeńca górskiego, nasiona kozieradki, buzdyganek ziemny, miłorząb japoński czy l-argininę. Te składniki mają wpływ na potencję.
#2017-02-01 07:54:11 

Spragniony

Użytkownik

Popieram. W ogóle najlepiej jest szukać suplementów, bo są najbezpieczniejsze. A miłorząb japoński i korzeń różeńca górskiego, które wymieniał już kolega wyżej, naprawdę potrafią zdziałać cuda :)
#2017-02-01 08:13:57 

Karaf

Użytkownik

Dzięki wszystkim za rady. Przeglądam właśnie suplementy z tej strony, o której pisaliście. Wydaje się, że mogą działać. Fajnie, że jest ranking, znacznie ułatwi wybór. Chyba teraz coś skutecznego uda mi się znaleźć. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015