#2017-01-26 03:49:07 

Karaf

Użytkownik

Witam, mam pytanie. Planuję kupić sobie letnie oponki bo liczę na to, że teraz będą po prostu tańsze. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy jesteście w stanie polecić jakieś miejsce na zakup, a po drugie jak rozumieć indeks prędkości opony? To jest maksymalna prędkość dla niej? Co stanie się jak ją przekroczę?
#2017-01-26 04:48:20 

Gryzoń

Użytkownik

Co do miejsca to możesz zajrzeć sobie na stronę sklep.opony-kunicki.pl bo mają naprawdę szeroki wybór i według mnie w dobrych cenach. Natomiast co do indeksu prędkości to jest to maksymalna prędkość, przy której producent gwarantuje pełną sprawność swojej opony i spełnianie założeń technologicznych, a więc przyczepność, wybieranie wody i tego typu rzeczy.
#2017-01-26 06:06:51 

TomekNieRomek

Użytkownik

Generalnie Kolego większość opon ma dzisiaj indeks 190km/h…mało kto tyle jeździ w ruchu drogowym, no chyba, że ludzie bez wyobraźni. Jak wybierzesz oponę z takim indeksem to nie masz czym się przejmować. Według mnie to dobry wybór jeśli chodzi o markę Bridgestone opony letnie sam mam u siebie w aucie. Jak zajrzysz sobie tutaj chociażby http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-bridgestone-letnie to polecam przede wszystkim zwracać uwagę na głośność opony, to ma naprawdę ogromne znaczenie.
#2017-01-26 08:08:59 

Karaf

Użytkownik

Tak, co do głośności to wiem, więcej nie dam się nabrać na tanie opony. Te co mam teraz tak hałasują od 90km/h+ że szkoda gadać.
#2017-01-26 08:37:14 

Spragniony

Użytkownik

a może miałeś je po prostu źle wywarzone?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015