#2016-12-30 07:07:28 

Karaf

Użytkownik

Witam, witam. Szukam jakiegoś sprawdzonego informatyka w Warszawce, który świadczy usługi w firmach? Dostałem zadanie, aby znaleźć informatyka „z doskoku”, ponieważ firma nie chce zatrudniać informatyka na etat, ale czasami potrzebna jest pomoc fachowca. Pomoc informatyka potrzebna nam jest tylko na zasadniczej działalności firmy, przy ograniczaniu kosztów, w tym na IT. Czy moglibyście kogoś polecić? Zależy mi oczywiscie na dobrej robocie w niskiej cenie. Będę wdzięczny za Wasze odpowiedzi ;)
#2016-12-30 07:28:15 

Gryzoń

Użytkownik

A stało sie cos strasznego? Często na portalach pracy ogłaszają się tacy „dorywczy” informatycy, którzy przyjeżdżają do domu, do firmy też na pewno przyjadą
#2016-12-30 07:57:34 

Karaf

Użytkownik

Chodzi o instalację i konfigurację specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Lepiej, żeby zrobił to ktoś kto się dobrze na tym zna. Jest to system zarządzania produkcją więc lepiej, żeby nie bylo żadnych błędów ;)
#2016-12-30 08:09:40 

TomekNieRomek

Użytkownik

A niekiedy przecież jest tak, że firmy, które decydują się na systemy IT na przyklad do zarzadzania wlasnie budżetem, dokumentami itp to dostają też w ramach zakupu pomoc specjalisty przy instalacji lub konfiguracji. Dziwne, że w Wy przy zakupie oprogramowania nie otrzymaliście takiej propozycji
#2016-12-30 09:22:29 

Spragniony

Użytkownik

No niestety tak jest, może gdyby firma upomniala sie przy zakupie, to taka pomoc informatyka pewnie by była zaproponowana.....
#2016-12-30 10:12:33 

Wodzirej

Użytkownik

Taaak, znam firmę, jakiej szukasz. Bardzo fajna, godna polcenia. Wspaniali specjaliści, rozwiążą każdy problem. Prowadzę swoją małą działaność i kiedyś niefortunnie straciłem wszystkie ważne dane dotyczące firmy. Przyjechał facet, użył jakichś magicznych komend i większość danych powróciło ;) Cenowo też wyszło bardzo OK ;) Podaję link do stronki http://www.wieza.pl/uslugi/uslugi-informatyczne.html, gdybyś naprawdę był zainteresowany ;) Pozdrawiam!
#2016-12-30 10:40:37 

Karaf

Użytkownik

Dzięki wielkie za pomoc!!! Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015