#2016-12-27 09:58:45 

Gryzoń

Użytkownik

szukam taniego i dobrego detektywa w Warszawie. Mam pewne niemiłe podejrzenia i chcę je w sposób dyskretny sprawdzić. Chodzi o bardzo delikatne sprawy firmowe i nikt nie może się dowiedzieć się, że w ogóle współpracuję z jakąś agencją. Możecie polecić mi jakieś sprawdzone, dyskretne biuro?
#2016-12-27 10:24:29 

TomekNieRomek

Użytkownik

no i w biznesie przydaje się taki prywatny detektyw cennik na szczęście może być w miarę tani. Ja polecam Ci firmę ze strony internetowej http://www.detektywipl.pl/cennik.html. Są świetni nie kasują dużych kwot za swoje usługi. W pewnym okresie musiałem sprawdzić czy nie ma podsłuchu w moim biurze i bardzo mi pomogli. Polecam.;)
#2016-12-27 12:29:00 

Xena55

Użytkownik

te podsłuchy to jest straszna sprawa. Poważnie. Wszędzie nas śledzą – nie mówiąc już o kamerach na ulicy, lokalizatorach w telefonach, mediach społecznościowych… w sumie tak łatwo jest dzisiaj kogoś namierzyć, że jestem przerażona!
#2016-12-27 14:00:34 

Prosta

Użytkownik

no ja też, a z tymi podsłuchami to już w ogóle masakra… dobrze, że może to sprawdzić taki prywatny detektyw cennik nie jest wysoki, a spokój duszy potem zdecydowanie większy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015