#2016-12-21 03:47:35 

DopytajJej

Użytkownik

Serdecznie witam wszystkich. Założyłam temat ze względu na trudności w znalezieniu odpowiedniej firmy szkoleniowej do przeprowadzenia takich szkoleń jak Ppoż czy BHP. Szukam czegoś konkretnego. Najlepiej by było, aby było jasne jak się takie szkolenia cenowo zapowiadają, bo to akurat też dla mnie ważne. Proszę o poważne odpowiedzi, bo nie mam zbytnio nastroju na żarty czy na kłótnie, które wydaje mi się, że w sieci są bezsensowne. Pozdrowienia
#2016-12-21 06:04:40 

Laleczka

Użytkownik

Witaj. Ja też właśnie szukam czegoś takiego. Myślę, że powinniśmy dokładnie przejrzeć oferty internetowe, bo wiele takich firm się ogłasza. Powodzenia w znalezieniu.
#2016-12-21 06:39:04 

Spragniony

Użytkownik

Cześć. Ja mogę wam polecić konkretnie firmę PUH Skrok Szczecin, ze względu na fachowość i rzetelność, a przy okazji fajne ceny. Na ich stronie, którą z resztą bardzo łatwo można znaleźć znajdzie się cennik, gdzie można sobie to wszystko porównać. Myślę, że dobra oferta. Pozdrawiam.
#2016-12-21 09:32:15 

Prosta

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Ja miałam podobny problem. też mnie szef obciążył poszukiwaniami firmy szkoleniowej, która utrzymywałaby z nami stały kontakt i reagowała. Wtedy koleżanka podesłała mi link do strony http://szczecin-bhp.pl/szkolenia-ppoz. Myślałam, że to kolejna super firma z ofertami mydlącymi oczy, ale się pomyliłam. Firma bardzo fachowa. Mają niskie ceny przynajmniej w moich oczach tak wyglądają. No i skorzystaliśmy z ich usług. Do tej pory współpracujemy. Z resztą wejdziecie sobie na stronę i przeanalizujcie. Jest tam dostępny cennik to od razu sobie ustalicie czy warto czy nie. U mnie było warto. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015