#2016-11-28 06:55:45 

TomekNieRomek

Użytkownik

Brat buduje dom i ostatnio podczas pewnej schadzki rodzinnej wywiązała się dyskusja o tym co jest lepsze: czy drewno czy kompozyt. Ja się upieram przy kompozycie, brat z kolei twierdzi usilnie, ze najlepiej do tego celu wziąć drewno. Kto ma racje?
#2016-11-28 07:37:12 

Spragniony

Użytkownik

Żaden z Was :P zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Zalezy co komu akurat potrzebne i jakie ma warunki. Niech brat pomyśli lepiej o konstrukcji pod tarasem. Generalnie raczej mówi się o budowaniu tarasu na metalowej konstrukcji, bo to ponoć wytrzymalsze. Tylko trzeba to zrobic z glowa, żeby się na stare lata nie posypala. Jak chcesz to mogę cie trochę poinstruować tylko napisz na priv. Mialem takie problemy 5 lat temu jak swój dom budowałem ;P
#2016-11-28 09:37:06 

Eryk8

Użytkownik

Kompozyt zdecydowanie. Znam nawet firmektora ma niezle doświadczenie w produkowaniu desek kompozytowych i możliwe jest u nich nawet zamowienie zamontowania. Sam zamawiałem do Nowego Tomyśla deski kompozytowe i jestem naprawdę zadowolony. Już niejednego grilla te deski przeszly a sa dalej jak nowe. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015