#2016-11-08 05:43:02 

Karaf

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu tematyka drukarek trójwymiarowych spędza mi sen z powiek. Nie będę ukrywał, że oszczędzam by takie coś kupić. Interesuje mnie generalnie wszystko, co z tym związane. Od projektowania 3d po sam wydruk i skrócenie czasu trwania tego wydruku. Jeśli macie coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie z chęcią bym sobie poczytał to i owo. Będzie mi bardzo miło, jeśli włączycie się do konwersacji. Pa
#2016-11-08 07:10:34 

Gryzoń

Użytkownik

Siemka. Co by tu powiedzieć. Poleciłbym przede wszystkim zgłębić swoją wiedzę na temat rapid tooling. Sądzę, że wydruk przestrzenny może na tym skorzystać. PS. Musisz pomyśleć także o skanerach.
#2016-11-08 07:44:57 

TomekNieRomek

Użytkownik

Dzień dobry. Ja generalnie wziąłbym pod uwagę taki sprzęt http://3dphoenix.pl/maker-bot.html. Wydaje mi się, że w takim trójwymiarowym wydruku to właśnie sprzęt odgrywa główną rolę. Na temat skróconego czasu drukowania trochę trudno się wypowiedzieć, ponieważ nie każdy ma taką cierpliwość. Niektórym trzy godziny drukowania to dużo, inni by poczekali na wydruk nawet tydzień, jeśli byłaby taka potrzeba.
#2016-11-08 10:00:51 

Hrynka

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim wam. Postanowiłam się troszkę udzielić. Sądzę, że godne polecenia są te drukarki, które wykorzystują środek żywicy do tworzenia wydruków. Tutaj macie link do czegoś takiego http://3dphoenix.pl/drukowanie-z-zywicy-polyjet.html. Sądzę, że jest to bardzo ciekawa alternatywa do tych tworzyw, które są znane. Wydaje mi się, że wydrukowanie biżuterii z takiego tworzywa to świetna alternatywa. Można nadać taki kształt jaki się chce. Dla mnie to bardzo fascynujące.
#2016-11-08 11:43:30 

Spragniony

Użytkownik

Witajcie. Jeśli mam się wypowiedzieć na ten temat to sądzę, że najlepiej byłoby wybrać zwyczajnie najlepszy filament. Niekoniecznie żywica. Jakoś nie mam przekonania do tego produktu. Jak przejrzysz sobie oferty internetowe to bez trudu znajdziesz mnóstwo produktów, które dostępne są w sprzedaży internetowej. Także do drukarek 3d. Druga strona medalu to sam sprzęt. Wyobrażam sobie, że coś takiego jest drogie. No ale może ktoś by znalazł coś tańszego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015