#2016-11-04 04:33:29 

Gryzoń

Użytkownik

Polećcie proszę hurtownię, w której zawsze dostanę świeże bakalie. Moja działalność opiera się na szybkich zamówieniach do klietna. Robimy hurtowe ilości potraw, ale zamówienia dostajemy tylko z kilkudniowym wyprzedzeniem. Muszę mieć pewność, że z hurtowni wszystko dostanę.
#2016-11-04 07:26:08 

TomekNieRomek

Użytkownik

Próbuj w hurtowni Bakaliowo, w której dostaniesz mnóstwo fajnych produktów. W sklepie nie mają takich propozycji, bo w większości są to produkty do dużej gastronomii i wiele osób to nawet nie wiem, jak ich uzywać. Ale są tez i tradycyjne jak często używany mak koloru białego, czy też orzechu włoskie.
#2016-11-04 07:34:45 

WielkaFroga

Użytkownik

EDobra hurtownia i do tego mają mnóstwo promocji. Figi suszone niskie ceny mają na przykład bez względu na to ile ich kupisz. Dostawy są szybko realizowane, tak więc pod tym względem to pewne miejsce.
#2016-11-04 09:25:39 

Obciachowa

Użytkownik

Tradycyjnie i po nowemu, tak można by określić zestaw produktów, jakie można kupić we wspomnianej hurtowni. Ja akurat jestem monotematyczna i kupuję zawsze wiórki jak tutaj http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/wiorki-kokosowe-1-kg, bo specjalizuje się w ciastach z tym składnikiem właśnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015