#2016-10-31 09:19:57 

Karaf

Użytkownik

Czy ktoś z Was miał kiedyś problemy z tarczycą? Lekarza rodzinny zlecił mi odwiedzenie endokrynologa, ponieważ podejrzewa, że z moim gruczołem tarczycy może być coś złego i zastanawiam się, gdzie najlepiej pójść?
#2016-10-31 10:49:51 

DopytajJej

Użytkownik

Na pewno musisz zrobić badanie USG tarczycy, a to badanie jest takie najważniejsze, jakie wykonuje się w tym przypadku. Pozwoli ono stwierdzić, co z Twoją tarczycą jest nie tak. Przyznam, że ja też miałam wykonywane takie badanie, ale nic nie wykryło, a lekarz obawiał się, że mogę mieć niedoczynność tarczycy.
#2016-10-31 11:53:51 

Gryzoń

Użytkownik

Tarczyca to poważna sprawa i nie należy bagatelizować tego gruczołu, ponieważ nie leczona może mieć poważne konsekwencje. Radzę Ci odwiedzić endokrynologa w Krakowie, tam mają naprawdę świetnych specjalistów: NZOZ ReVita Kraków. Jest to przychodnia, w której przyjmują najlepsi lekarze z doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem.
#2016-10-31 13:42:00 

Obciachowa

Użytkownik

A Czy w tej przychodni przyjmuje również neurolog? Ciągle boli mnie głowa i poszłabym sobie sprawdzić, co z nią jest nie tak?
#2016-10-31 13:50:12 

Karaf

Użytkownik

Właśnie sprawdzałem ofertę tej przychodni i jest tam wielu specjalistów. Zarówno endokrynolog, do którego już się zapisałem, jak i neurolog: http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/neurolog/. Na wizytę nie muszę długo czekać i mam nadzieję, że z moja tarczycą jest wszystko w porządku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015