#2016-10-30 15:36:20 

WielkaFroga

Użytkownik

hejka, potrzebna mi sprawdzona i rzetelna firma wykonująca kompleksowe prace budowlane drewnianego domu. Interesuje mnie całośc, od A do Z, czyli projekt, budowa i wykończenie do stanu pozwalającego na wprowadzenie sie. Z gory dzieki i pozdrawiam.
#2016-10-30 17:45:02 

TomekNieRomek

Użytkownik

Witam. Niedrogi projekt ekologicznego domu z drewna robiłem w ProEkoArt. Rzecz jasna budowę i wykończeniówkę także bo oferują bardzo dobre stawki na tego typu usług. Nie opłacało mi się wynajmować nikogo innego. Dobrze ze tak sie stalo bo efekt jest fantastyczny. Estetyka aż promienieje, a elementy wnetrza idealnie z sobą współgrają.
#2016-10-30 18:39:21 

Hrynka

Użytkownik

Kurcze, drewniane domy bardzo fajnie wyglądają i musi sie w nich wspaniale mieszkać. Zastanawia mnie tylko jak z solidnością konstrukcji...
#2016-10-30 19:21:11 

Sąsiad

Użytkownik

Na stronce co kolega podrzucił znajdziesz chyba wszystkie informacje na temat technologii budowy. Warto sobie poczytać żeby sie z tematem zapoznać bo taki dom to świetna inwestycja. Masz tu link jesli bedziesz miec problemy ze znalezieniem - http://proekoart.biz/technologia/ Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015