#2016-09-26 20:26:44 

TomekNieRomek

Użytkownik

W garażu zalega mi bardzo stary samochód, którego już naprawdę nie chce mi się wiecznie naprawiać, jest zużyty, nie da się tego ukryć i swoje po tym świecie już przejeździł. Pewnie marna szansa, ze uda mi się taki samochód sprzedać komuś normalnie i dlatego zasanawiam się nad oddaniem go do skupu pojazdów. Możecie powiedzieć jak to wygląda formalnie? Auto nie ma przeglądu, a zresztą i tak się go nie odpali bo nie ma też akumulatora :P
#2016-09-26 22:27:31 

Wodzirej

Użytkownik

Ja bym jednak spróbował go wystawić przez trochę do neta. Wiesz ile ludzi poszukuje takich właśnie trupów do tego, aby pobawić się w destuction derby? Takie zawody odbywają się w naszym kraju i wraki idealnie się do tego nadają ;) Auta jeżdzą po jakichś bezdrożach więc przeglądy nie mają tutaj znaczenia kompletnie.
#2016-09-27 00:19:08 

Gryzoń

Użytkownik

Jak wybierzesz dobry skup samochodów to nie będziesz się musiał o nic martwić. Jak tutaj właśnie sprzedawałem swoje auto to gość przyjechał do mnie zaraz z lawetą. Oni i tak tymi autami chyba na kołach nie wracają więc brak aku czy przeglądu to mało istotna kwestia. Wcześniej dostałem już wycenę przez telefon, więc gość przyjechał z umową na tą kwotę i z kaską do ręki, podpisałem, dałem dokumenty, on załadował auto na lawetę i odjechał w siną dal, cała transakcja :D
#2016-09-27 01:48:55 

TomekNieRomek

Użytkownik

czyli nie wygląda to na jakoś bardzo problematyczne. W kwestii tego wystawienia w necie to może i nie głupie, ale kurcze teraz wszędzie te ogłoszenia kosztują i nie wiem czy się opłaca
#2016-09-27 04:47:01 

Wodzirej

Użytkownik

ile zapłacisz, ze 20zł za 30 dni publikacji, a zawsze skup da jakieś 70-80% tego co samochód faktycznie jest warty, często ceny są naprawdę mocno zaniżane, wiem ze swojego doświadczenia bo z wielu skupów korzystałem.
#2016-09-27 06:34:08 

TomekNieRomek

Użytkownik

Sprawdzę w takim razie, ale dzięki za info z tym skupem, przynajmniej wiem jak to się odbędzie w razie czego.
#2016-09-27 08:21:36 

Obciachowa

Użytkownik

Moje autko było na chodzie i miły Pan, których do mnie przyjechał ze skupu miał jeszcze kolegę. Jeden wsiadł do mojego auta i pojechał, a drugi pojechał tym swoim firmowym ;) Nie zawsze w takim razie zabierają auta na lawetach, chyba tylko wtedy gdy inaczej się nie da.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015