#2016-09-06 04:18:51 

Bezczelna

Użytkownik

Cześć. Jestem w desperacji. Znów boli mnie ząb, mimo to, że rzekomo wyleczyłam go kanałowo. Najgorsze jest to, że zapowiedziano mi już, że jeśli to nie pomoże to jedynie ratunek jest w usunięciu. Jest to widoczny ząb, będę wyglądała okropnie, dlatego właśnie zwróciłam się tutaj. Co powinnam zrobić, czy męczyć się na siłę, czy jednak proteza. Nie wiem już sama. Mieszkam niedaleko Poznania, jeśli znacie dobry gabinet też podajcie namiar. Piszcie coś, mnie już sił brakuje.
#2016-09-06 06:43:28 

Wodzirej

Użytkownik

Cześć. Ja gdybym był na twoim miejscu to raczej usunąłbym ten ząb i uzbierał sobie sumkę na wstawienie sztucznego. Nie wiem dokładnie ile to kosztuje, ale sądzę, że znajdzie się oferta godna polecenia. Wyszukaj sobie w internecie cennik wykonania implantów zęba w Poznaniu. Coś powinno ci wyskoczyć. Ja bym się nie męczył, tym bardziej jeśli ten ząb cie boli.
#2016-09-06 08:50:27 

Xena55

Użytkownik

Hej. Ja myślę, że to najlepsza alternatywa. Jeśli chodzi o nowe uzębienie, to mogę polecić wszczepy zębowe wykonywane w gabinecie Bajkodent w Poznaniu. Nie są drogie. Widziałam już znacznie droższe cenniki na takie usługi. Przynajmniej ja na Twoim miejscu tak bym zrobiła, żeby nie tracić uśmiechu i poczucia własnej wartości.
#2016-09-06 09:10:10 

TomekNieRomek

Użytkownik

Cześć. Ja też się wypowiem. Implanty są ogólnie dobre. Ładnie imitują naturalne uzębienie i nie sprawiają problemów, gdyby wypełniać ubytki tylko implantami to większość ludzi miałoby piękne żeby do końca życia. Jeśli to jeden ząb to bym wziął pod uwagę implant.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015