#2016-09-06 04:17:51 

GrzybekONA

Użytkownik

Cześć. Moim utrapieniem od lat są zęby. Nie dosyć że krzywe to jeszcze teraz musiałam się pozbyć ich. Dokładnie dwóch, górnej lewej trójki, i dolnej dwójki. Wyglądam jak…czy można coś poradzić, aby wróciła normalność? Proszę was o porady, ale konkretne.
#2016-09-06 06:25:09 

TomekNieRomek

Użytkownik

Witam, gdybym był złośliwy doradziłbym usunięcie wszystkich zębów i wykonanie protezy :D, ale że nie jestem, uważam, że dwa ubytki to jeszcze nic strasznego. Według mnie przydałby ci się jakieś wypełnienia na stałe. Sprawdź sobie cennik wykonania implantów zębowych w Poznaniu na pewno nie będzie na tyle obciążeniem na ile jest brak zębów. Ja póki co mam jeszcze wszystkie swoje, ale też już wymagają drobnych poprawek. Najgorzej jest się wybrać i zawziąć by usiąść na tym fotelu grozy :D
#2016-09-06 09:04:52 

Laleczka

Użytkownik

Dzień dobry. To prawda usiąść na tym fotelu nie jest łatwo, człowiek musi powalczyć z samym sobą. Moja siostra była kiedyś w gabinecie dentystycznym Bajkodent i bardzo sobie chwaliła. Miała odpowiednią opiekę, znieczulenie, a podejście dentysty było bardzo fachowe i delikatne, jak na tę specjalizację. Tobie też polecam, jeśli się boisz wizyt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015