#2016-08-31 05:06:10 

Hrynka

Użytkownik

Cześć ;) tak sobie pomyślałam, że wejdę sobie tutaj na forum i otworzę temat o ubraniach ;) otóż.. jakie ciuchy preferujecie? Możecie polecić jakieś fajne sklepy? Jakie ostatnio robiliście zakupy? ;) interesuje mnie mega wszystko, jeśli chodzi o tematykę związaną z modą. Dlatego chciałabym, aby ten temat poruszył jakieś ciekawe wątki i może natchnął mnie i innych, żeby odświeżyć swoją garderobę.. ;) zachęcam do pisania ;) Pozdrowienia dla Was!
#2016-08-31 06:06:27 

Prosta

Użytkownik

To może ja zacznę ;) Ja mega lubię kupować odzież włoską ze sklepu Lorreti ;) To naprawdę fantastyczny sklep. Mój mąż pozwolił mi wydać sporą sumkę tam, ale jak chodzę teraz w tych ubraniach to normalnie cudownie się czuję. Tak kobieco, elegancko i wytwornie.. polecam samej sprawdzić i przejrzeć asortyment tego sklepu ;)
#2016-08-31 08:16:34 

Bezczelna

Użytkownik

kurczę, weszłam za Twoim przykładem tam i znalazłam cudowną kolekcję torebek i butów: http://loretti.pl/69_love-moschino normalnie niesamowity wręcz wybór! A od dawna szukałam właśnie butów i torebki nowej.. dzięki, dzięki, dzięki <3 za ten wspaniały link, będę tam wchodziłam sobie od tej pory regulanie i czaiła na jakieś fajne promocje ;)
#2016-08-31 10:32:03 

WielkaFroga

Użytkownik

Ja ostatnio kupiłam sobie torebkę Liu Jo jak jechałam na wesele. Akurat super trafiłam, bo bardzo dobre ceny mieli i kupiłam niedrogą, ale bardzo ładną torebkę ;) jak ktoś ptorzebuję, to polecam stronkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015