#2016-08-25 06:00:38 

Laleczka

Użytkownik

Witajcie forumowicze. Mam dylemat związany z wyborem odpowiedniej domeny i oczywiście hostingu. Zupełnie nie wiem jak się odnieść do tych wszystkich ofert proponowanych tutaj. Czy warto jest brać pod uwagę jakieś konkrety? Możecie coś konkretnego polecić? Albo dać namiar na dobry hosting? Będzie mi miło jeśli pomożecie. Pozdrawiam was.
#2016-08-25 06:51:09 

GrzybekONA

Użytkownik

Hejka. W sumie to nie ma różnicy czy wybierasz tańszy czy droższy, dlatego lepiej przeglądać oferty promocyjne. Uważam, że warto też wziąć pod lupę możliwość przeniesienia strony z NASK bo wiele firm to oferuje. Wcale to dużo nie kosztuje a nie trzeba niczego tracić, oczywiście jak już się coś posiada. Bo jak zaczynasz to lepiej od razu wybrać dobrego dostawcę serwera.
#2016-08-25 09:17:22 

Wodzirej

Użytkownik

Cześć. Uważam, że w internecie znajdzie się pełno ofert na tanie domeny, które można by wziąć pod uwagę. Ja tam jestem zdania, że nie ma co za bardzo przepłacać skoro są oferty na tańszy hosting. Wydaje mi się, że koszt serwera są całkiem fajnie przedstawione, temu można by było rozważyć taką propozycję. Co do darmowych, bo zapewne taka propozycja padnie, nie uważam, żeby była to dobra propozycja. Myślę, że znacznie lepiej jest wziąć na cel te droższe, żeby mieć dobry poziom uptime. To według wielu opinii jest najważniejsze.
#2016-08-25 10:02:47 

Ananas

Użytkownik

Witam wszystkich. Moim zdaniem nie ma lepszej oferty niż promocje na hosting strony www, które można sobie zobaczyć tutaj hekko.pl. Generalnie nie jestem za darmowymi opcjami, bo sam doceniam potęgę dobrego uptime’u. Dla mnie liczy się przede wszystkim wydajność. Cena jak na takie usługi jest naprawdę bardzo dobra. Spotkałem się z tym, że byli tacy, co oferowali wyższą stawkę za podobne parametry. Jeśli chcesz być dostępny przez cały czas musisz zainwestować w dobry serwer, taki co rzeczywiście chodzi. Inaczej to nie ma mowy o poważnym wizerunku twojej strony. Bo co ma klient, który nie może dostać się na twoją stroną, żeby się skontaktować czy kupić coś od ciebie, to się mija w ogóle z celem. Ja tam zawsze jestem za tym, aby kupować to co dobre. pozdro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015