#2016-08-08 04:52:17 

Obciachowa

Użytkownik

Hej hej! Mam takie pytanko. Chodzi o to, że chciałabym zamontować w kuchni jakieś ładne oświetlenie. Może też być to takie podszafkowe, bo cały życie mi się cś takiego podobało. I teraz właśnie się zabrałam za to, żeby wreszcie coś takiego w swoim własnym domu zamontować. Wiecie może, gdzie coś takiego teraz można kupić? Będę wdzięczna za podpowiedzi
#2016-08-08 05:10:31 

Wodzirej

Użytkownik

A próbowałaś już na stronie https://www.tomix.pl/oswietlenie+kuchni.html Tutaj możesz kupić właśnie takie ledowe oświetlenie do kuchni pod szafki i zamontować bardzo ładnie. Wygląda to ładnie, a w montażu też jest całkiem spoko. Także próbuj wejść tam i zobaczyć co Cię czeka, a zadowolenie masz gwarantowane.
#2016-08-08 05:33:14 

Obciachowa

Użytkownik

Ej dzięki za ten link. Zwłaszcza, że teraz tam jest promocja na lampy i można w naprawdę świetnych cenach coś do domu kupić. Sama bym teg raczej nie znalazła, a tak to kupię sobie lampy do domu i jeszcze mi się przy tym uda zaoszczędzić :D
#2016-08-08 08:00:54 

Wodzirej

Użytkownik

O tej wyprzedaży to sam nie wiedziałem, ale to dobrze wiedzieć, że jest teraz wyprzedaż, bo sam potrzebuję lamp nowych i chętnie cs tam sobie kupie :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015