#2016-08-05 04:03:31 

Karaf

Użytkownik

Witam, witam serdecznie! Zakładam ten wątek, ponieważ od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem programu umożliwiającego obsługę mojego sklepu. Prowadzę sklep spożywczy, średniej wielkości, ani duzy ani maly... myślę ze takie oprogramowanie by ułatwiło wiele spraw w codziennej sklepowej rzeczywistości. Niestety chyba nie mam dostatecznie dużej wiedzy, doświadczenia i obycia w tego typu technologiach, dlatego proszę Was o wskazówki i rady ;)
#2016-08-05 04:23:11 

Hrynka

Użytkownik

Jestem przekonana, że takie oprogramowanie obsługujące sklep spożywczy bardzo by Ci pomoglo w codziennej pracy! Umozliwiia ono kompleksowa obsluge gospodarki w firmie (u ciebie w sklepie ) , kontrole nad operacjami magazynowymi, redukcje kosztow logistycznych, szybki dostep do historii zdarzen zachodzacych np na magazynie sklepu... i wiele innych dobrodziejstw ;)
#2016-08-05 05:15:21 

Karaf

Użytkownik

Wieeem, wlasnie slyszalem, ze to super sprawa. Mozna tez lepiej wykorzystac zasoby materialowe i ludzkie... wlasciwie same plusy. Znacie jakas dobra, sprawdzoną, profesjonalna firme, ktora sie zajmuje takimi rzeczami?
#2016-08-05 05:43:17 

DrwinaON

Użytkownik

Firma Jantar, w ofercie maja grupe programow, mogą tez stworzyc na indywidualne zamowienie i zyczenie klienta. Generalnie fajne jest to, ze firma oferuje bardzo bardzo szerokie spektrum usług, począwszy od analizy i doradztwa przez usługi programistyczne, wdrożenia, outsourcing IT, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Niewiele takich firm, które w tak profesjonalny sposob podchodza do klienta i do tematu
#2016-08-05 06:14:34 

Wodzirej

Użytkownik

JA byłem bardzo zadowolony z zakupionych tam skanerów do kodów kreskowych – zarówno z tych bezprzewodowych jak i stacjonarnych. Robilem tam tez zakupy na terminale ręczne, czytniki i tablety, a takze drukarke etykiet papierowych . Bardzo dobra jakosc w dobrej cenie, obsluga przesypmatyczna. Firma godna polecenia!
#2016-08-05 08:57:35 

Karaf

Użytkownik

Dziękuje wam najmocniej. Troche jeszcze dotyczatalem to i owo, poczytalem opinie, chyba mnie przekonaliscie. Pozdrawiam serdecznie!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015