#2016-07-29 07:53:16 

Gryzoń

Użytkownik

Witajcie zbieram informacje na temat remontu łazienek. Moja musi być wykonana od podstaw. Zmiana zagospodarowania tego łazienkowego pomieszczenia zmusza mnie także do kombinowania z przyłączami. Chciałbym też skupić się na detalach, czy jest coś godne uwagi, co można byłoby zastosować w nowoczesnej łazience. Na czym warto skoncentrować swoją uwagę. Podpowiadajcie bez obaw. Mam czas. Pozdrawiam
#2016-07-29 10:15:50 

DrwinaON

Użytkownik

Witam. Musisz mieć na uwadze wszelkie niezbędne części, które są przydatne. Przykładowo zestaw syfonowy do wanien, czy brodzików. Potrzebne też mogą być wszelkie rodzaje i niezliczone ilości uszczelek. Najważniejsze to wykonać to dobrze, bo jak coś z tym kombinowaniem nie idzie to potem możesz mieć problem z zapychaniem się odpływów.
#2016-07-29 11:16:15 

Laleczka

Użytkownik

Witam. Własnie kolega ma sto procent racji. U nas było podobnie, kupiliśmy dom, gdzie łazienka była przerabiana przez wcześniejszego właściciela właśnie pod kątem kanalizacji. Przynajmniej raz na miesiąc zapychał się kibelek, umywalka w łazience i wanna. Nawet nie wiesz jakie to było wszystko męczące. Nic nie pomagało, dopiero spirala do rur pomogła nam odetkać to wszystko. No, ale remont kanalizacji też jest potrzebny mimo wszystko. Uważaj z tym.
#2016-07-29 11:34:25 

TomekNieRomek

Użytkownik

Hejka. Ja też remontuję. Zatrzymałem się na dopasowaniu odpowiednich kranów i zlewozmywaków. Mam wybredną żoną, wiec trochę nam zajęło znalezienie odpowiednich części. U nas hitem okazał się kran z ruchomą wylewką, to akurat do łazienki, do kuchni kupiliśmy z wyciąganą wylewką. Większość części znalazłem w tym sklepie internetowym e-mikas.com.pl. Mają szeroki wybór i dobrą jakość produktów, dlatego uważam, że znalazłbyś tam też coś do swojej łazienki. Pozdrawiam.
#2016-07-29 12:14:39 

Wodzirej

Użytkownik

Czołem. Ja też kiedyś kupowałem części w typowych marketach remontowo-budowlanych, a teraz patrzę, a tutaj w tym sklepie, co poleciłeś są części znacznie tańsze. Aż żal, że pół roku temu przy moim remoncie, aż tak przepłaciłem. Szkoda, że ja nie wpadłem na pomysł by wtedy założyć temat poradnikowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015