#2016-07-27 08:03:23 

TomekNieRomek

Użytkownik

Niedawno zainwestowałem niemałe pieniądze w śliczną, bardzo dużą fototapetę do mojego pokoju z motywem Nowego Jorku, konkretnie z widokiem na Manhattan. Wygląda to nieziemsko. Też lubicie motywy z miastami, albo jakimś budowlami, czy raczej stawiacie na klasyczne pejzaże?
#2016-07-27 08:55:43 

Wodzirej

Użytkownik

Takie industrialne klimaty bardziej pasują do nowoczesnych wnentrz i nie wszędzie się sprawdzą. A zastanawiałes się nad wyborem jakichś foto tapet z mostami ? Mi osobiście takie widoki bardziej podchodzą niż fotografie przedstawiające miasta, ruch uliczny i tego typu klimaty. Chociaż z drugiej strony, jesli mógłbym sobie strzelić na ścianie jakąś uliczkę z własnego miasta hm… fajny pomysł!
#2016-07-27 10:16:13 

Obciachowa

Użytkownik

Jeśli miałabym wybierać cokolwiek z jakimś motywem architektonicznym to postawiłabym na klasykę, czyli fototapetę z uliczką grecką albo z jakimś znanym zabytkiem, najlepiej czymś co jest związane ze starożytnością, poza zabytkami starożytnego Egiptu, bo to kojarzy mi się ze straszną tandetą.
#2016-07-27 11:34:29 

Hrynka

Użytkownik

W tej chwili jestem w trakcie wybierania motywów, które ozdobią dwa panele szklane kuchenne . Panele będą naklejone na stare kafle i znajdą się na dwóch przeciwległych ścianach, także muszę znaleźć jakieś dwa rózne motywy, ale w jakimś tam stopniu ze sobą powiązane. Może te motywy greckie nie są takim głupim pomysłem. Może ktoś podrzuci jeszcze jakiś świeży pomysł. Przypomnę, że chodzi o wybór grafiki na szło do kuchni, także industrialne klimaty lub jakiś kosmiczne widoki raczej odpadają.
#2016-07-27 13:57:13 

Obciachowa

Użytkownik

Jeśli chodzi o kuchnię, to raczej radziłabym isć w klasykę. Wybierz jakieś motywy roślinne, owoce na jednym panelu, warzywa na drugim. Oczywiście to tylko taka luźna sugestia. Tak w ogóle to wiele fajnych motywów na różne fototapety, także te do kuchni znajdziesz w firmie fototapetka.eu. Ceny też mają zachęcające, więc może warto od razu coś zamówić, oczywiście jeśli wpadnie Ci coś w oko.
#2016-07-27 14:08:46 

Hrynka

Użytkownik

Dzięki za podrzucenie adresu. Oni tych motywów mają dziesiątki tysięcy i weź tu teraz wybierz dwa z nich:) Trzeba zrobić kawkę i wziąć się do przeglądania;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015