#2016-07-08 02:07:55 

GrzybekONA

Użytkownik

Hej ludzie. Zwariowałam na punkcie zdrowej żywności. Uwielbiam warzywa owoce, ale także przetwory naturalne, uwielbiam bakalie, nasiona i wszelkie naturalne smarowidła. Szukam dobrego i godnego polecenia sklepu, gdzie można nabyć większość takich produktów. Podzielcie się proszę, jakie dodatkowo produkty warto wypróbować.
#2016-07-08 02:39:02 

Hrynka

Użytkownik

Witaj. Jestem weganką. Uwielbiam potrawy z zastosowaniem ziaren. Poleciłabym dobrej jakości ziarna sezamu i olej sezamowy. Wartościowe produkty spożywcze w sklepie internetowym można znaleźć w bardzo dobrych cenach. To nie prawda, że takie produkty kosztują znacznie więcej niż te dostępne w sklepach stacjonarnych. Trzeba tylko umieć poszukać tego co najlepsze. Pozdrowienia
#2016-07-08 05:08:16 

Karaf

Użytkownik

Moja żona też ma bzika na punkcie tych ekologicznych i zdrowych produktów. Ale nie powiem, dzięki niej też to polubiłem. U nas dominuje amarantus, z resztą daję namiar na dobry sklep, gdzie można go nabyć https://sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Najwyzszej-jakosci-amarantus-sklep-internetowy-Nasze-Zdrowie/4 . Moja żona dodaje go do wielu potraw, jest dobry. Zaczął dominować w naszej kuchni zdrowy błonnik, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Pozdrawiam zdrowo żyjących
#2016-07-08 06:04:43 

Obciachowa

Użytkownik

Witajcie. A nie wiecie czasem jakie nasiona są dobre na pewne dolegliwości? Nie wiem, w zasadzie czy dobrze pytam, nie wiem czy to nasiona mają działanie lecznicze, a może jednak jakieś wyciągi z roślin?
#2016-07-08 08:01:07 

Xena55

Użytkownik

To zależy jakie te dolegliwości występują. Ogólnie dobre są nasiona Chia, tu je znajdziesz https://sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Bogate-w-substancje-odzywcze-nasiona-Chia/10 . Najlepiej zrezygnować z typowych produktów ze szkodliwymi substancjami, na te na bazie naturalnej, aby wyeliminować przyczynę wielu dolegliwości. Generalnie polecam czarnuszkę i wykonany na jej podstawie olej, który ma fantastyczne właściwości zdrowotne. Mówią potocznie, że czarnuszka jest dobra na wszystko. Ziółka też mają zbawienny wpływ, zwłaszcza na trawienie i ukojenie nerwów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015