#2016-07-07 05:59:51 

TomekNieRomek

Użytkownik

chciałbym zrobić swojej partnerce prezent, ale troche boję się jak zareaguje. Podoba mi się bielizna bardziej odważna od tej, którą nosi. Nie chcę jej wystraszyć, nie wiem czy to dobry pomysł?
#2016-07-07 06:51:46 

Obciachowa

Użytkownik

Ja myślę, że kusząca bielizna dla kobiet to nic złego, wręcz przeciwnie, dobre urozmaicenie. Trzeba rozmawiać. To fajnie, że zastanawiasz się nad tym czego ona chce i że nie chcesz jej wystraszyć, z takim podejściem na pewno dojdziecie do jakiegoś kompromisu. Czasem kobiety trochę się boją, ale gdy spróbują to zmieniają nastawienie. Choć jeszcze zależy jaką bieliznę masz na myśli.
#2016-07-07 07:14:23 

Wodzirej

Użytkownik

ja dla mojej kobiety zamówiłem coś z tej strony http://www.lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=219 , ale wcześniej to obgadaliśmy i wyszło naprawdę super, lepiej się nam teraz układa w sypialni. Jak chcesz robić niespodziankę to lepiej weź coś delikatnego, jako sugestię albo taki wstęp do rozmowy. Niektóre kobiety są bardzo wrażliwe i lepiej uważać.;)
#2016-07-07 07:54:09 

Xena55

Użytkownik

Właśnie, warto jest rozmawiać o takich rzeczach. Dopiero jak ze swoim mężem odważyliśmy się na taką szczerą rozmowę to okazało się jak mało wiemy o swoich gustach łóżkowych.;) nigdy nie zgadłabym, że podobają mu się takie rzeczy jak kostiumy erotyczne i sama z siebie bałabym się to zaproponować. A zaczęłam niewinnie, bo od lateksowych pasów do pończoch, chociaż też niektóre z nich są dosyć drapieżne.
#2016-07-07 08:25:15 

TomekNieRomek

Użytkownik

Macie rację, kupię jej coś niewinnego na razie i może łatwiej będzie nam o tym porozmawiać. Przydałaby się nam jakaś odmiana, może ona też to czuje, tylko nie chce się przyznać. Ktoś musi zrobić pierwszy krok.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015