#2016-07-05 23:05:02 

Eryk8

Użytkownik

Zastanawiam się nad outsourcingiem i chciałem się nieco zorientować w temacie. Jakie rozwiązanie wybrać? Lepsze jest dla mniejszych czy większych firm, kiedy się to opłaca? Dodam, że pracuję na niewielkim sprzęcie i moja firma jest dość jeszcze mała, ale jest na dobrej drodze i powoli się rozkręcamy. Ale potrzebowałbym wsparcia w sieci i dlatego pytam, czy opłaca się brać jakąś firmę z zewnątrz?
#2016-07-06 01:43:58 

Kropel

Użytkownik

Myślę, że to dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla rozwijających się firm z ambicjami. Niejedna firma IT zajmuje się dzisiaj tego typu usługami, więc z pewnością znajdziesz coś, co uwzględni twoje wymagania, z darmową wyceną i profesjonalnym podejściem. Ja mam doświadczenia z indata solutions, który ma kilka oddziałów w większych miastach i jeśli chodzi o kompleksowe wsparcie, to mogę z czystym sumieniem polecić.
#2016-07-06 03:38:52 

DopytajJej

Użytkownik

Jeśli chodzi o outsourcing informatyczny służy on przede wszystkim usprawnieniu pracy oraz zrzuceniu części obowiązków na IT, co składa się na szeroką obsługę informatyczną wybranej firmy. Dzięki temu firma rozkręca się sprawniej, a wszelkie kwestie informatyczne pozostają w rękach profesjonalistów. Cokolwiek się wydarzy, zawiesi, będzie jakiś kryzys, to firma ma obowiązek się tym profesjonalnie zająć. A ty możesz być wtedy spokojny o swoje dane.
#2016-07-06 05:56:40 

Sąsiad

Użytkownik

Opłaca się opłaca, zwłaszcza że nie jesteś tak obarczony tymi wszystkimi kwestiami związanymi z działaniem firmy w internecie. Możesz albo zupełnie oddać to firmie albo tylko częściowo, żeby ewentualnie trzymać rękę na pulsie.
#2016-07-06 07:18:02 

Obciachowa

Użytkownik

A tak z ciekawości, na jakim sprzęcie ogarniasz to wszystko? :) ciekawi mnie, jak najsprawniej operować firmą w sieci bez zbędnego sprzętu.
#2016-07-06 08:05:50 

Eryk8

Użytkownik

A wiesz, dobrze mi się zawsze pracuje z jakimkolwiek tabletem Microsoftu teraz jestem w posiadaniu Pro 4 i jestem zadowolony, to znaczy mam wszystko na miejscu i mogę przy tym tworzyć dodatkowe projekty.
#2016-07-06 09:21:15 

Obciachowa

Użytkownik

A widzisz, jednak na tablecie da się pracować :) bo już się tyle nasłuchałam, że średnio, a jednak da się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015