#2016-06-29 23:58:35 

JakAksamit

Użytkownik

Zastanawiam się co jest najważniejsze dla klienta sklepu. Koszt dostarczenia przesyłki kurierskiej, czas jej dostarczenia, możliwość skorzystania z opcji odbior przesyłki za pobraniem, a może jeszcze coś innego. Napiszcie, co jest waszym zdaniem najważniejsze. Zalezy mi na zaoferowaniu klientom mojego sklepu internetowego jak najlepszej obsługi w tym względzie.
#2016-06-30 01:38:53 

Karaf

Użytkownik

Dla mnie najważniejsza jest cena, ale ja korzystam tylko z przesyłek z Polski, a w tym przypadku czas dostawy jest praktycznie taki sam w każdej firmie kurierskiej. Różnice mogą sięgnąć kilku-kilkunastu godzin, a to w praktyce jest bez znaczenia.
#2016-06-30 03:21:33 

Bezczelna

Użytkownik

Faktycznie, jak chcesz coś wysłać za granicę, to wtedy prócz ceny liczy się też szybkość dostawy czy bezpieczeństwo paczki, ale i tak chyba dla większości najwazniejsza jest cena, tymbardziej że róznice w cenach przesyłek zagranicznych sa dosyć duże. Tutaj https://2send.pl/paczki-z-polski-do-angli-,2,0,PL,GB,1,30,30,10,0,0,0,0,0,0,0,0 masz tego dobitny przykład. Różnica w cenie za przesyłkę paczki z Polski do Anglii w zależności od wyboru danego kuriera to kilkadziesiąt złotych. Moim zdaniem to naprawdę bardzo dużo, dlatego zawsze warto sprawdzić, zanim nada się paczkę.
#2016-06-30 04:09:58 

Gryzoń

Użytkownik

Widomo, że najważniejsza jest cena. Zresztą zobacz sobie którzy kurierzy są najbardziej popularni. Tanie firmy kurierskie zdominowały rynek bo dla przeciętnego klienta najważniejsza jest cena przesyłki. Jak ktoś kupuje przez internet to zwykle robi to właśnie po to żeby zaoszczędzić i nie chce przepłacać za dostawę.
#2016-06-30 07:02:46 

TomekNieRomek

Użytkownik

Mi się wydaje, że duzo może zalezeć od tego czym handlujesz. Jak sprzedajesz drogie rzeczy, to cena dostawy ma mniejsze znaczenie i wtedy klienci mogą zwracać uwage na inne rzeczy tj. szybkosć dostawy czy bezpieczeństwo przesyłki. Jeśli jednak sprzedajesz coś, co jest tanie, wtedy rzeczywiscie najważniejsza jest cena.
#2016-06-30 07:58:09 

Xena55

Użytkownik

Potwierdzam, ja też zwracam uwagę na koszt dostawy. Moim zdaniem cena jest najistotniejsza. Wiadomo, że im szybsza dostawa tym lepiej, ale w gruncie rzeczy jakoś nieszczególnie zwracam na to uwagę.
#2016-06-30 09:53:07 

JakAksamit

Użytkownik

Wielkie dzięki za aktywność i odpowiedzi. Potwierdziliście moje przypuszczenia. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015