#2016-06-24 03:43:09 

DrwinaON

Użytkownik

Założyłem jakiś czas temu firmę budowlaną, ale biznes póki co tak sobie się kręci. I tak sobie pomyślałem, że może jak rozdam trochę gadżetów to coś ruszy z miejsca. Więc co polecacie? Nie interesują mnie za bardzo jakieś smycze, długopisy… myślę raczej o czym co bardziej się kojarzy z budowlanką. Tylko nie za drogo.
#2016-06-24 05:14:46 

Gryzoń

Użytkownik

Może cegły ze swoim logo? XD (nawet nie czuje kiedy rymuje)
#2016-06-24 08:11:31 

WielkaFroga

Użytkownik

Dużo produktów reklamowych na Bonnum.pl znajdziesz i wydaje mi się, że jest tam też kategoria, w której można znaleźć wlasnie takie rzeczy kojarzące się ze sklepem budowlanym. Jakie miarki, nożyki, latarki i takie tam. Ogólnie dużo tam mają różnych gadżetów i ceny też bardzo spoko, więc za dużo cie to raczej nie wyniesie. Mój wujek z tej stronki zamawiał już parę razy i zawsze był zadowolony :)
#2016-06-24 09:19:19 

TomekNieRomek

Użytkownik

ze sklepami budowlanymi kojarzą mi się jakoś tak polary, bo pracownicy chyba w nich chodzą ;p Wiec może polary z reklamą? Nie wiem ile jesteś w stanie wydać na te gadżety, ale skoro tak sobie ci się kreci ten biznes i chcerz go ratować to trochę zainwestujbo inaczej może być lipa…
#2016-06-24 10:27:04 

Sąsiad

Użytkownik

A ja kompletnie nie rozumiem czemu nie interesują Cię długopisy. Skoro chcesz coś niedrogiego to długopisy z nadrukowanym logo powinieneś chyba rozważyć w pierwszej kolejności. Długopisy zawsze się sprawdzają jako gadżet. Do głowy przychodzą mi jeszcze gadżety typu breloki, otwieracze do butelek, zapalniczki… i to by było na tyle ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015