#2016-06-07 03:46:03 

Wodzirej

Użytkownik

Szukam sklepu online z niedrogimi modelami Italeri. Zalezy mi szczególnie na kilku czołgach – KV-1, Ferdinand, Tygrys II które podobno warto kupić od tego producenta bo mają dobrą jakośc w niskiej cenie. Będę wdzięczny za wskazówki bo można powiedzieć że jestem początkujący w tym temacie.
#2016-06-07 06:30:54 

Prosta

Użytkownik

Początkujący i aż 3 modele będzie sklejał :D Podziwiam. Mój chłopak też zaczyna ale kupił jeden i cały czas się z nim męczy. Aż mnie zaczęła ta tematyka interesować.
#2016-06-07 06:58:27 

Spragniony

Użytkownik

Hej, Italeri robi bardzo fajne modele, z tym że w KV-1 spotkałem się z gumowymi gąsienicami na które trzeba mieć jednak patent. W necie znajdziesz sporo sposobów na montaż z mojego doświadczenia wynika że zgrzewanie wychodzi najlepiej, a jeśli się postarasz to efekt będzie lepszy niż w przypadku ogniwkowych. Polecam zainteresować się firmą Tamiya, chociaż jest nieco droższa to mają wiele modeli których nie znajdziesz u innych producentów no i oczywiście trochę lepsza jakość. Pozdrawiam.
#2016-06-07 08:54:31 

Wodzirej

Użytkownik

wziąłem sobie to do serca, dzięki. Potrzebne mi jeszcze akcesoria modelarskie takie jak trawa i inne dodatki. Dobre ceny znalazłem w sklepie Agtom. Ktoś może tam kupował i mógłby coś na ten temat powiedzieć? Będę wdzięczny bo wtedy mógłbym zamówić wszystko w jednym miejscu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015