#2016-05-31 01:32:20 

Gryzoń

Użytkownik

Witam. Chciałbym kupić dokładny alkomat. Nie interesują mnie tutaj żadne podróbki, jakie można kupić sobie w każdym pierwszym markecie, ale profesjonalne alkomaty, których można używać na co dzień i mieć pewność, że są sprawdzone, działają jak należy i dają bardzo dokładny pomiar, jak alkomaty policyjne. Już nie będę się wdawał w szczegóły, do czego to mi jest potrzebne, ale po prostu potrzebuje czegoś sprawdzonego, czegoś, co dobrze działa. To jak, mogę liczyć na Waszą pomoc, moi drodzy koledzy z forum?
#2016-05-31 02:27:46 

TomekNieRomek

Użytkownik

Cześć. No jasne, na naszą pomoc tutaj zawsze każdy może liczyć. Jak chcesz taki bardzo dokładny alkomat, to może dobrym pomysłem będzie, jak kupisz właśnie taki policyjny alkomat? Wiem, że ludzie są z nim zadowoleni. Ba, ja sam nawet jestem zadowolony, bo mam taki w domu, niedawno kupiłem. Z ręką na sercu mogę polecić każdemu, kto by chciał kupić alkomat.
#2016-05-31 04:29:48 

Gryzoń

Użytkownik

A ile wynosi cena alkomatu policyjnego ? One są w tym samych cenach, co normalne, czy droższe, tańsze? Możesz dokładnie opowiedzieć, jak to wygląda? Bo ta sprawa mnie teraz bardzo zainteresowała, nawet nie miałem pojęcie, że takie można kupić.
#2016-05-31 07:26:29 

TomekNieRomek

Użytkownik

A widzisz, a można takie kupić. Jeśli chodzi o cenę, to one nie są jakoś specjalnie droższe. Powiedziałbym, że kosztują nawet tyle samo, co każdy porządny alkomat, więc chyba warto kupić. Zwłaszcza jak mówisz, że potrzebujesz bardzo dokładnego i pewnego pomiaru, to już tym bardziej warto się w taki zapoatrzyć i nie patrzeć nawet na koszty tego.
#2016-05-31 07:49:32 

Gryzoń

Użytkownik

Owszem, ja też tak sądzę, że na dobrym sprzęcie nie warto żałować, ale tak orientacyjnie się chciałem dowiedzieć, ile to kosztuje. A wiesz może, gdzie taki profesjonalny alkomat mogę kupić? Są jakieś specjalne sklepy z alkomatami, czy coś?
#2016-05-31 08:06:42 

TomekNieRomek

Użytkownik

Tak, w interncie możesz znaleźć sporo sklepów, które się zajmują sprzedażą alkomatów, więc weź tam sobie poszukaj w jakiejś wyszukiwarce, to na pewno znajdziesz jakieś interesujące oferty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015