#2016-05-30 02:58:12 

DopytajJej

Użytkownik

Witajcie Kochani! :) Poszukuję jakoegoś dobrego sklepu z koszulami i inną odzieżą. Zrobiłam sobie mały przegląd w szafie i okazało się, że dużo rzeczy, które zawsze lubiłam nosić niestety już nie sa na mnie (eh ten wiek…). Ktoś coś podpowie? :)
#2016-05-30 05:03:40 

Obciachowa

Użytkownik

Oj doskonale Cię rozumiem, choć obawiam się, że ja się nie mieszczę dlatego, że moją przyjaciółką jest ostatnio brązowa słodka :P Ja osobiście już dawno niechodziłam po sklepach, tylko raczej zaopatrzam się przez internet, ale to nie każdemu odpowiada taki sposób na zakupy.
#2016-05-30 07:57:22 

DopytajJej

Użytkownik

No mi przyrosło tu i ówdzie ze względu na wiek, wiesz… kończąc erę naście staję się kobietą pełnym… oddechem ;) A co do zakupów przez internet, to ja akurat z tym niemam żadnego problemu, więc jeśli koleżanka ma coś fajnego do zaoferowania, to bardzo proszę :)
#2016-05-30 09:11:22 

Obciachowa

Użytkownik

Ano widzisz jest dobry sklep internetowy reyoung.pl. Od pewnego czasu tam robię zakupy i jestem zadowolona z tych ubranek. Są wygodne, materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i wżaden sposób nie podrażnia. Cud miód i orzeszki kochana :)
#2016-05-30 09:39:53 

DopytajJej

Użytkownik

Jak tak słodko, to aż się boję, by też mi w boczki nie poszło :D Ale na pewno nie omieszkam spojrzeć, co ciekawego mają :) Dzięki Ci śliczne kochana:* Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015