#2016-05-23 03:06:37 

TomekNieRomek

Użytkownik

Tak jak w temacie. Szukam takiej firmy, najlepiej z okolić Krakowa. Postanowiłem zrobić sobie duży taras i muszę to fajnie ogrodzić. Jest to jedyne miejsce w domu gdzie potrzebuję takiej balustrady więc chciałbym żeby dobrze się zgrywało z całą resztą.
#2016-05-23 05:08:58 

Spragniony

Użytkownik

Z okolic Krakowa? Hmm, jak by się tak dłużej zastanowił to nie kojarzę tam żadnej dobrej firmy a współpracuję z takimi firmami praktycznie z całej polski. Jeżeli chcesz to mogę ci podać namiary na kilka zakładów które wykonują wszystko przez internet.
#2016-05-23 06:28:41 

Wodzirej

Użytkownik

Ja zamawiałem takie długie balustrady chromoniklowane w Dębicy. Jest tam taka jedna firma, która zajmuje się produkcją wyrobów z metalu. Warto zajrzeć do nich, bo robią naprawdę kawał dobrej roboty.

#2016-05-23 07:03:16 

Bezczelna

Użytkownik

A czy nie mówisz czasem o firmie ze strony chromsystem.pl? Z tego co pamiętam to oni mają tam swoją siedzibę więc od razu pomyślałam o tym. Sama korzystałam z ich usług i naprawdę super sprawa. Nie znam się na tym za bardzo, ale zgrywa się to wszystko idealnie w jedną całość.
#2016-05-23 08:59:28 

Wodzirej

Użytkownik

Tak tak, to właśnie ta firma o której mówisz. Zaoszczędziłaś mi szukania rachunku żeby znaleźć nazwę firmy. W ogóle to polecam sprawdzić czy nie masz na miejscu jakiegoś zdolnego ślusarza, oni czasem robią takie rzeczy i to dużo lepiej.
#2016-05-23 09:41:58 

Obciachowa

Użytkownik

Tak jak kolega wyżej napisał, ja trafiłam do małego zakładu, który ma swój magazyn między garażami. Firma niby mała, ale robią takie rzeczy, że inni mogli by tylko zazdrościć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015