#2016-05-10 08:12:29 

DrwinaON

Użytkownik

Cześć Wam. Jestem świeżo po sporym remoncie. Szukam firmy, która by teraz m.in zapewniła szybki wywóz gruzu i nie tylko, ale głównie zależy mi na usunięciu zbędnych pozostałośic. Ktoś zna taką firmę? Z góry dziękuję! Ahh i najważniejsze, firma ma być z Warszawy lub okolic. Pozdrawiam!
#2016-05-10 11:09:55 

Sąsiad

Użytkownik

Ja zawsze po prostu sprzątam po remoncie… także niestety nie pomogę Ci :P
#2016-05-10 11:48:03 

Kropel

Użytkownik

Kolega powyżej jest normalnie fantastyczny, po co w ogóle to pisał, skoro nic nie wniósł w temat? Zamówiliśmy profesjonalne czyszczenie elewacji na stronie firmakrzak.com ogólnie to mają bardzo dużo fajnych usług i możesz śmiało się do nich zwrócić, na pewno przydzielą kogoś kto pomoże Ci wszystko ogarnąć po remoncie itp.
#2016-05-10 13:24:59 

Hrynka

Użytkownik

Pan powyżej nawet nie wie jak mi pomógł ;) z ciekawości weszłam na link który podał i znalazłam to: http://www.firmakrzak.com/zakladanie_ogrodow.html, bardzo bogatą ofertę i możliwość wynajęcia firmy, która zaprojektuje ogród naszych marzeń i następnie zajmie się wszystkim, by taki powstał! Coś niesamowitego ;) Tak żałuję, że wcześniej nie znałam tej stronki.. od razu bym się do nich zwróciła, a nie męczyła się tak z moim ogródkiem.
#2016-05-10 14:32:39 

Obciachowa

Użytkownik

O kurcze, faktycznie.. nie wiedziałam, że Warszawie takie coś można zlecić jakieś firmy ;) A ogrodnictwo to moja wielka pasja.. ale jednak doszłam do wniosku, ze nie jestem w stanie temu poświęcić tak dużo czasu jak kiedyś.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015