#2016-05-09 04:42:08 

Bezczelna

Użytkownik

Siemanko. Mam pewno wizję salonu która chodzi za mną od dawna i chciałabym ją w końcu urzeczywistnić. Chodzi o dosyć skomplikowany wzór roślinny, z wieloma innymi motywami. Prezentowałby się świetnie bo jest wyważony i po dobraniu odpowiednich kolorów bardzo pasowałby do wystroju wnętrza. Jestem z wykształcenia plastykiem wiec z malowaniem nie ma zadnego problemu ale nigdy nie wychodziłam poza płótno i przydałoby się jakieś zabezpieczenie. Myślałam o szablonach, albo naklejeniu kartek zeby ewentualnie nie wyjechac za linię. Może macie jakies sprytne sposoby na takie detale?
#2016-05-09 07:08:37 

Wodzirej

Użytkownik

Nie słyszałem o naklejaniu kartek na ścianę w celu maskowania, bo po co to robić skoro można kupić taśmę maskującą i precyzyjnie bez kombinowania zakleić miejsca które musza pozostać niepomalowane? Szablony zdają egzamin jak najbardziej z tym że musza być dobrze zrobione, jeśli będą źle dolegać, albo wykorzystasz wielokrotnie jednorazówkę to z pewnością czeka cie wiele poprawek. Lepiej raz a dobrze i dokładnie.
#2016-05-09 07:40:53 

Bezczelna

Użytkownik

W sumie mogę skorzystać z tych taśm. Tak będzie rzeczywiście lepiej bo próbowałam już zaklejać kartkami. Wszystko mi zaczęło się odklejać spadać, czekałaby mnie tylko kupa nerwów. Jaki sklep z taśmami maskującymi mógłbyś polecić w takim wypadku?
#2016-05-09 08:14:35 

Wodzirej

Użytkownik

Zobacz sobie sklep Euro Tape, to producent bardzo dobrych i wytrzymałych taśm róznego przeznaczenia. Co jakiś czas biorę u nich izolacyjne i do pakowania bo wiadomo że u producenta najtaniej, a zdązyłem się już przekonac ze mają bardzo dobrą jakość i fajne ceny. Pozdrawiam.
#2016-05-09 11:02:48 

Obciachowa

Użytkownik

Też kupuję tam tasmy pakowe i z własnym nadrukiem bo to bardzo fajnie reklamuje mój sklep i prezentuje się poważniej niż szara taśma z kiosku. Jeśli chodzi o ceny to przejrzałam oferty większości sklepów i zdecydowanie najkorzystniej wypada euro tape. Poleciłam ich większości moich znajomych i nikt nie powiedział na nie złego słowa.
#2016-05-09 12:28:18 

Bezczelna

Użytkownik

Dzięki za wypowiedzi, ten temat dał mi bardzo dużo bo z taśmą pójdzie mi o wiele szybciej i łatwiej. Czasem sprzedaję swoje obrazy więc opcja taśmy pakowej też jak najbardziej mnie interesuje bo przesyłka będzie wyglądała wtedy profesjonalniej – tak jak napisała koleżanka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015