#2016-04-28 02:08:35 

DopytajJej

Użytkownik

Chciałabym Was o coś zapytać. Macie jakiś konkretny zestaw mebli albo ogólnie podobają się Wam jakieś, że byście chcieli zamówić sobie? Uwielbiam wręcz takie coś oglądać i pomyślałam, że może napiszę i ktoś powkleja jakieś fajne rzeczy itp. najbardziej to bym chciała zobaczyć Wasze propozycje na drewniane krzesła do salonu –F4, bo potrzebuje koniecznie takie kupić ;) Pozdrawiam i zachęcam do pisania w tym temacie!
#2016-04-28 04:43:01 

Obciachowa

Użytkownik

Nie wiem czemu, ale strasznie ciężko mi idzie wybieranie mebli. Naprawdę, zawsze jak mam coś wybrać to biorę ze sobą męża i to on decyduje. Jak nie mam na ogół problemów z decyzjami tak meble.. nigdy nie wiem sama na co się zdecydować. Wkurza mnie to trochę w sobie, ale cóż, nie każdy jest idealny :P Uzupełniamy się z mężem ;)
#2016-04-28 06:19:37 

WielkaFroga

Użytkownik

Ja tak mam, ale z ubraniami, nigdy nie potrafię racjonalnie ocenić, czy w czymś dobrze wyglądam. Zawsze biorę ze sobą na sprzedaż przyjaciółkę, ale nie taką, która zawsze potwierdzi, że w czymś dobrze wyglądam.. :P Tak to naprawdę, ubieram się i sama nie wiem czy dobrze na mnie leży itp. jestem do tego bardzo krytyczna wobec siebie i to nie pomaga.
#2016-04-28 08:21:19 

Karaf

Użytkownik

Polecam super meble stąd: http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Jadalnia/11 pod tym adresem znajdziesz fenomenalnej jakości meble do jadalni, ale nie tylko. Sprawdź sobie dokładnie ich stronkę ;) Zobaczysz sama, że mają fajny wybór.. może znajdziesz te krzesła na które tak polujesz tam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015