#2016-04-12 06:38:16 

Bezczelna

Użytkownik

Chciałabym kupić mężowi coś ze srebra z wizerunkiem Jezusa na krzyżu, albo Maryi, gdyż sporo ostatnio podróżuje i chciałabym aby coś go strzegło kiedy jestem daleko. Niestety u jubilerów albo w sklepach w galerii niestety nie ma tego czego szukam, a jesli trafi sie cos z motywem religijnym to jest za bardzo wymyślne, a mi zależy na czymś skromnym i niewielkim. Gdzie powinnam szukać?
#2016-04-12 07:06:42 

Wodzirej

Użytkownik

Pamiętaj że samo wręczenie krzyżyka nie pomoże, trzeba go jeszcze poświęcić. Wtedy będzie chronił posiadacza. Niedawno kupowałem krzyżyk na komunię bratanka w tym sklepie: http://www.swietyjacek.pl/ . Podobnie jak Ty miałem na początku trudności ze znalezieniem czegoś odpowiedniego i skromnego, ale na szczęście siostra poleciła mi ten sklep i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
#2016-04-12 07:27:28 

Xena55

Użytkownik

Mają dobre ceny i dużą dostępność różnych produktów, to trzeba im przyznać. Czesto zaglądam tam w poszukiwaniu książek teologicznych. Polecam kazdemu kto ma chwilę czasu na lekturę i przemyslenie podstawowych kwestii zwiazanych z ludzkim zyciem jak rowniez wartosci i filozofii które nami kierują.
#2016-04-12 08:18:01 

Bezczelna

Użytkownik

Dzięki za link do sklepu, rzeczywiście mają bardzo duży wybór, a do tego wydaje mi się że kiedyś na kolędzie proboszcz polecał mi kupić tam jakąś pozycję, ale tytuł na śmierć zapomniałam. Widać przeznaczenie działa i robi swoje ;)
#2016-04-12 09:03:40 

Wodzirej

Użytkownik

Jestem nawet w stanie wysunąć tezę że coraz rzadziej myślimy o tym co ważne, zajmujac sie niepotrzebnymi, nieważnymi rzeczami, które pozornie zyskują na znaczeniu dzięki naszej nieuwadze. Gdyby tak codziennie się na spokojnie zastanowić nad sobą i przemyśleć swoje postępowanie, to życie z pewnością byłoby lepsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015