#2016-04-08 03:30:45 

DrwinaON

Użytkownik

Witam. Słyszałem ostatnio że ZUS prowadzi projekt dofinansowań dla przedsiebiorców. Dotychczas korzystałem z pomocy urzędu pracy i były to wsparcia na wyposazenie biura albo opłacenie wynagrodzenia dla pracownika, a jak to wygląda z ZUSem? Czy ktoś się orientuje?
#2016-04-08 06:03:01 

Laleczka

Użytkownik

Bałabym się z ZUS wchodzić w jakiekolwiek spółki :P. Przez 10 lat prowadzenia działalności nie mam o nich nic dobrego do powiedzenia.
#2016-04-08 07:17:59 

Bezczelna

Użytkownik

Można sobie o nich gadać co się chce ale nie zmienimy tego że są i raczej przez długie lata będą, a jeśli jest możliwośc skorzystania z jakiegoś dofinansowania to ja się na to piszę i również proszę o wypowiedź kogoś kto orientuje sie w temacie.
#2016-04-08 09:01:45 

TomekNieRomek

Użytkownik

Cześć, od pewnego czasu ZUS oferuje dofinansowanie w zakresie BHP. Ogólnie rzecz biorąć można starać się o pieniądzę na doradztwo i na inwestycje mające na celu poprawienie higieny pracy takie jak osłony, wentylacje, obudowy, a nawet modernizacje linii montażowych. Więcej informacji można znaleźć tu: http://www.diwos.pl/oferta/poprawa-warunkow-bhp/ . Jeśli bylibyście zainteresowani wzięciem udziału to od razu polecam firmę ze strony którą wysłałem bo z ich pomocą udało mi się dostać wsparcie. Pozdrawiam i powodzenia.
#2016-04-08 09:49:14 

Hrynka

Użytkownik

Bardzo ciekawe, nigdy o tym nie słyszałam a również z chęcią wzięła bym udział w takim programie i jak sądzę dostałabym pieniądze bo maszyny w mojej firmie są dosyć przestarzałe i przydałoby się je wymienić żeby nie kusic losu. Swoją drogą dają niezłe pieniadze, widzieliscie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015