#2016-04-07 03:54:36 

Hrynka

Użytkownik

Moja siostra urządza czwarte urodziny swojego dziecka i poprosiła mnie o pomoc w sporządzeniu listy prezentów. Wiem, że to niestandardowy pomysł, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, ale uwazmay, że tak będzie najlepiej. Dzięki temu uniknie sie bezsensownych podarunków, które wylądują w piwnicy a ceny można dobrać na każdą kieszeń. Co sądzicie, znacie fajny sklep, w którym można takie coś wymyślić?
#2016-04-07 05:37:24 

Bezczelna

Użytkownik

Tak jest coś takiego w internecie, teraz w Polsce staje się to coraz popularniejsze, chociaż faktycznie o dzieciach jeszcze ine słyszałam. Zobacz sobei na LILIKO.PL, tak sa piękne rzeczy i można kupić już od kilkunastu złotych, więc wszyscy goście powinni być zadowoleni. Ja tam kupowałam zestaw kubków w kropki i wszyscy mamysuper zabawę jak siedzimy razem i pijemy herbatę albo soczki.
#2016-04-07 06:23:59 

Hrynka

Użytkownik

A powiedz mi czy w tym sklepie mają coś takiego jak lampki nocne dla dzieci ? Bo siostra myślała, żeby coś takiego kupić i właśnie myślimy o tym. Ma swój pokój bo do tej pory spał z nimi to nie było takiej potrzeby. Ale ostatnio zażyczył sobei już spać samemu po dorosłemu to chcą to jakoś wyposażyć wg jego dziecięcego gustu.
#2016-04-07 08:13:01 

Bezczelna

Użytkownik

Z tego cowiem to mają. Ja osobisćie nie kupowałam, ale chyba przemknęło mi przez oczy, kiedy oglądałam cały asortyment. Jest jeszcze jedna rzecz, która na pewno się takiemu maluchowi sposoba, ale to pewnie jeśli jest przestrzeń i nie ukrywajmy, jest to nieco droższe. Chodzi o domki ogrodowe dla dzieci, takie, w których można się bawić. Ale z drugiej strony wszyscy gości emogą się złożyć, rodzice dołożą brakującą kwotę i będzi egit.
#2016-04-07 10:56:41 

Hrynka

Użytkownik

Przestrzeń jest :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015