#2016-04-05 08:59:34 

Bezczelna

Użytkownik

Szukam firmy zajmujacej sie cateringu dla firm i będę bardzo wdzięczna jeśli będziecie mogli mi coś polecić. Niestety przydzielono mi to zadanie ze wzgledu na chorobe kolezanki ktora jest zwykle za to odpowiedzialna, a na domiar zlego okazalo sie ze wszystkie firmy z ktorymi zwykle wspolpracowala nie maja wolnych terminow. Bardzo proszę o pomoc.
#2016-04-05 10:56:24 

Gryzoń

Użytkownik

Jeśli chodzi o catering dla pracowników Warszawa nie ułatwi Ci zadania. Sporo firm które siedza w tej branzy prezentuje naprawdę wysoki poziom, swietna obsluge i świerze, pyszne jedzenie, ale zdazaja sie tez takie kwiatki ze az szkoda gadac. Ale tak jest w kazdej branży więc Ameryki nie odkryjemy. Najlepiej zrobisz jesli poczytasz fora weselne i wyłowisz sobie z nich firmy cateringowe z Warszawy których obsługę goście najbardziej zachwalali. Mój znajomy który siedzi w tym temacie od lat i zna się na rzeczy zawsze tak robi i nigdy nie przytrafiło mu się potknięcie. Mam nadzieję że pomogłem.

#2016-04-05 12:16:38 

Bezczelna

Użytkownik

Świetny patent, dziękuję. Już zabieram się do szukania :)
#2016-04-05 12:48:56 

Wodzirej

Użytkownik

Hej. Moja firma korzystała z obsługi firmy Bella Donna i było świetnie, jedzenie bardzo dobre a obsługa pomocna i kulturalna. Co prawda rzadko biorę udział w podobnych zdarzeniach ale z paru imprez jakie odbyły się w tym roku szczególnie zapadła mi w pamięć właśnie ta, ze wzgledu na dobre jedzenie. Jak mozna wywnioskowac nie jestem zbyt towarzyski i na takich spędach koncentruję się na talerzu :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015