#2016-03-30 00:35:32 

Xena55

Użytkownik

Dzień dobry. Czy ktoś z was wie ile może kosztować wizyta u dentysty? Chodzi mi ogólnie o wizytę kontrolną , leczenie kanałowe, wybielanie i tym podobne. Moje postanowienie, co prawda nienowo roczne, ale z okazji urodzin dotyczy dbałości o zęby. Wiem, że coś mam doleczenia i jeszcze ta nadwrażliwość…ehh ale dam radę, zadbam o siebie. Doradźcie coś konkretnego, podpowiedzcie ile to może kosztować. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
#2016-03-30 03:25:54 

Bezczelna

Użytkownik

Witam. Doskonale rozumiem czym jest potrzeba dbałości o swój wizerunek, zwłaszcza wtedy, kiedy ząbki zaczynają się psuć. Przede wszystkim zacznij od zmiany swojego codziennego planu. Zmień żywienie na zdrowsze, wapń się przyda w większej ilości. Następnie zacznij inaczej dbać o zęby. Z pewnością przyda się dobra szczoteczka elektryczna i używaj płynów do jamy ustnej. Możesz wierzyć lub nie ale działają cuda. Jeśli masz jakies popsute zęby to wizyta u stomatologa jest niezbędna. Wyleczysz je, zadbasz o nie a na długo będziesz się cieszyła ładnym uśmiechem.
#2016-03-30 03:57:47 

Eryk8

Użytkownik

Jak dla mnie kłania się dobry stomatolog Wola Warszawa tam zdaje się jest dobry gabinet prywatny bo na kasę chorych to nie ma co się wybierać i tak się nie dostaniesz.
#2016-03-30 04:15:02 

Prosta

Użytkownik

Jak dla mnie tematy stomatologiczne są dość obce, nie mam problemów z uzębieniem, ale moja siostra owszem, dlatego mogę podpowiedzieć, że tutaj jest dobry gabinet stomatologiczny dentalgallery.pl mojej siostrze zrobili tam ładne implanty. Fakt faktem drogie, ale siostra uważa, że warto było.
#2016-03-30 06:34:06 

Gryzoń

Użytkownik

Też się zastanawiełm, gdzie tu robią dobre implanty i jakie są ceny.
#2016-03-30 06:59:10 

DrwinaON

Użytkownik

Nic prostszego wpisujesz sobie w googlach dentysta Warszawa ceny i wyszukuje, co w tym trudnego?
#2016-03-30 08:44:04 

Obciachowa

Użytkownik

Witajcie, trudnego może nic, by wyszukać w Internecie, ale nie każdy chce się zdać tylko na przypadek wujka Google, czasami lepiej się poradzić kogoś kto już korzystał, wówczas że tak to nazwę nastawienie i morale są większe. Jeśli to ja miałabym iść do stomatologa musiałabym się psychicznie nastawić, i na pewno nie zdecydowałabym się na wizytę u konkretnego dentysty tylko ze względu na to, że zostało wyszukane przez wyszukiwarkę na pierwszym miejscu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015