#2016-03-23 08:23:56 

Eryk8

Użytkownik

Czesc wszystkim. Zakladam temat, gdyz nie znalazlem nigdzie jakichs bardziej szczegulowych informacji. Przylatuje z rodzina do Poznania turystycznie na tydzien (na co dzien mieszkam w UK) i chcemy pojezdzic po Wielkopolsce – wiadomo szlak piastowski, gniezno, lednica. Samochodu wlasnego wiadomo ze miec nie bedziemy wiec potrzebuje cos duzego i pakownego – najlepiej jakiegos minivana. Nie mam zielonego pojecia gdzie szukac, ale chce wydac na to mozliwie jak najmniej no i oczywiście auto chce odebrac na lotnisku wiec przydaloby sie info czy nie bedzie z tym jakis problemow. Podobnie z ubezpieczeniem etc… z gory dzieki za pomoc :) moze tez ktos ma jakies propozycje co zwiedzic?
#2016-03-23 08:35:50 

Kropel

Użytkownik

Jeśli chodzi o wypożyczalnię blisko Ławicy, czyli lotniska w Poznaniu to będzie na pewno ta: http://torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozyczalnia-samochodow.html i mają w ofercie różne samochody, minivany również np. Seat Alhambra. Ceny chyba spoko. Wypożyczałem kiedyś auto na wakacjach zagranicą (Hiszpania) i wyszło dużo więcej. Podejrzewam, że jeśli chodzi o sprawy związane z załatwieniem tego wszystkiego to tak naprawdę chwila moment, a ubezpieczenie jest wliczone w cenę wynajmu i nie trzeba się niczym przejmować :)
#2016-03-23 09:42:23 

Sąsiad

Użytkownik

Jestem spod Poznania, a konkretnie z Mosiny wypożyczałem samochód również przez tą wypożyczalnię z linka powyżej. Nie było problemów z załatwieniem czegokolwiek, obsługa uprzejmie pomogła mi załatwić papierkowe sprawy, a mój powód skorzystania z wypożyczalni był inny – potrzebne mi było auto zastępcze na czas naprawy mojego prywatnego auta. Nie narzekam, wszystko poszło sprawnie. Może są jakieś inne miejsca, ale od siebie mogę polecić tę wypożyczalnię.
#2016-03-23 11:29:51 

DopytajJej

Użytkownik

Panowie powyżej chyba wszystko wyjaśnili :) Jeśli chodzi o zwiedzanie, to jeśli szukasz czegoś fajnego dla dzieciaków polecam Biskupin, Wenecję oraz park dinozaurów w Rogowie. Musisz jechać z Poznania na Bydgoszcz i gdzieś 30km za Gnieznem są te wszystkie atrakcje. Spokojnie można poświęcić na to z 2 dni. W Wenecji atrakcją dla dzieciaków będzie na pewno przejażdzka kolejką wąskotorową :) Życzę udanego pobytu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015