#2016-03-17 06:40:47 

Karaf

Użytkownik

Witam wszystkich. Zakładam wątek z tego powodu, którego już się pewnie domyśliliście czytając jego tytuł. Żona rzuciła mi dzisiaj na stół papiery rozwodowe. Wiem, że popełniałem błędy, ale czy to od razu powód, by mnie zostawiać? W końcu ślubowała mi miłość po grób. Doradźcie, jak mogę ją odwieść od tej decyzji…
#2016-03-17 08:12:06 

DopytajJej

Użytkownik

A co takiego zrobiłeś, że chce cię zostawić? Zdradziłeś ją?
#2016-03-17 09:59:12 

Karaf

Użytkownik

Ja bym nigdy jej nie zdradził. Powiedziała, że czuje się przeze mnie niekochana i męczy ją to, że nie chcę „pchnąć związku naprzód” i „zgodzić się na dzieci” mimo tego, że dopiero co się przeprowadziliśmy na swoje do Szczecina. Rzecz w tym, że to ona przed ślubem deklarowała, że dzieci mieć nigdy nie chce, a teraz nagle jej się zmieniło… nawet o tym nie raczyła mi powiedzieć wcześniej.
#2016-03-17 10:18:42 

DopytajJej

Użytkownik

Wygląda na to, że macie poważne problemy z komunikacją. Związek prawdopodobnie da się jeszcze odratować. Szczególnie, że (zgaduję) młodzi jesteście. Zapiszcie się na psychoterapię, ale najpierw przyda wam się diagnoza psychologiczna Szczecin to piękne miasto, ale przede wszystkim duże i wojewódzkie, to na pewno znajdziecie jakiś gabinet gdzie można się skonsultować z psychologiem i nie zbankrutować. Życzę powodzenia i wytrwałości.
#2016-03-17 12:18:40 

Karaf

Użytkownik

OK., to jakiś pomysł, a gdzie mogę odbyć taką terapię małżeńską w Szczecinie? Zna ktoś dobrego terapeutę? Takiego, który wysłucha, ale nie będzie od razu oceniał? Ile to kosztuje w ogóle? Nasze fundusze nie są nieograniczone, żona choruje przewlekle na tarczycę.
#2016-03-17 14:01:09 

Gryzoń

Użytkownik

Na bardzo profesjonalną i kompleksową psychoterapię w Szczecinie można się załapać w gabinecie na ulicy Nałkowskiej. Nie pamiętam numeru, więc nie podyktuję. Ale wszystkie dane kontaktowe bez problemu znajdziesz w internecie, bo mają swoją stronę. Nie zbankrutujecie na pewno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015