#2016-03-15 03:48:07 

Wodzirej

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Braniewo

Wiek: 38

Witam. Czy możecie coś powiedzieć o wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła? Nie bardzo mam ochotę na czytanie tekstów reklamowych, ponieważ chciałbym uzyskać rzetelne informacje od użytkowników systemu na temat jego energooszczędności, efektywności i czy faktycznie jest ekologiczny skoro mechaniczny?
#2016-03-15 06:01:00 

Sąsiad

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Warszawa

Wiek: 19

Mieszkałem kiedyś w domu rodzinnym, gdzie zastosowana była wentylacja grawitacyjna. Niestety zimą oglądając wieczorem telewizję czuło się nieprzyjemny chłód wiejący po nogach, rachunki w tym okresie gwałtownie wzrastały, a w pewnym momencie pojawił się problem z wilgocią w budynku. Okazało się, że drzwi, okna, podłogi, stropy są szczelne, nie powodując utraty ciepła, zatem wyrok padł na wentylację. Przy budowie własnego domu postanowiłem zainwestować w wentylację z możliwością odzyskania ciepła. Zimą nie płacę dużo wyższych rachunków, bo nie potrzebuję dodatkowych mocy na ogrzanie wtłaczanego z zewnątrz powietrza, które przy tego typu systemie jest dodatkowo oczyszczone i uprzednio ogrzane. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie http://apowent.pl/systemy-wentylacji-mechaniczej , gdzie producent opisuje nie tylko stosowane przez siebie materiały i technologie, ale dogłębnie i rzetelnie wyjaśnia zalety tej wentylacji.
#2016-03-15 08:11:15 

DrwinaON

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Szczytno

Wiek: 22

Kolego! System ten jest ekologiczny chociażby dlatego, że dzięki niemu dodatkowo nie ogrzewasz wystarczająco już ogrzanej kuli ziemskiej poprzez utratę z Twojego domu ciepła. A wszystko to dzięki rekuperatorom. Więcej w tym temacie znajdziesz na stronie http://apowent.pl/rekuperatory-powietrza , gdzie producent jasno wyjaśnia zasadę ich działania.
#2016-03-15 09:35:41 

Spragniony

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Częstochowa

Wiek: 23

Jasne! Efekt cieplarniany. Ludzie! Ostatnio w telewizji mówili, że coś takiego nie istnieje.
#2016-03-15 10:28:11 

DrwinaON

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Szczytno

Wiek: 22

Gratuluję ślepej wiary w przekaz telewizyjny, który ma za zadanie wyłącznie wyprać nam mózgi. A to co się dzieje dookoła, że natura wariuje i nic już nie zachowuje swojego cyklu życia, że nie ma prawdziwej zimy, która wymrozi te całe latające paskudztwo przenoszące choroby, to efekt sterowania zielonych ludzików z kosmosu??!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015