#2016-03-14 03:29:53 

TomekNieRomek

Użytkownik

Żona niestety przebywa ze względów zdrowotnych w szpitalu (komplikacje poporodowe), także to mi przypadła w udziale opieka nad naszym synem. On ma notorycznie biegunki, bez względu na to, jakie mleko mu podaję. Wykluczyliśmy alergię, to zapewne po prostu nieprzystosowany, nadwrażliwy układ trawienny. Czy ktoś zmagał się z podobnym problemem? Da się temu jakoś zaradzić?
#2016-03-14 05:44:02 

Bezczelna

Użytkownik

Współczuję sytuacji, ale jestem przekonana, że Twoja żona szybko z tego wyjdzie i będziecie mogli oboje się cieszyć maleństwem. Trzymaj się tam!
#2016-03-14 06:49:29 

Xena55

Użytkownik

Powiedz, a używasz sterylizatora do butelek? One bardzo często rozwiązują takie problemy i to właściwie od ręki. Należy pamiętać, że pokarm dla tak małych dzieci musi być podawany w najbardziej sterylny sposób, jaki się da. Niektórym dzieciom nic nie jest, ale część reaguje właśnie tak, jak twoje.
#2016-03-14 08:19:02 

TomekNieRomek

Użytkownik

Nie, nie używałem sterylizatora. Jak dotąd codziennie wyparzałem we wrzątku butelki. To źle?
#2016-03-14 09:23:34 

JakAksamit

Użytkownik

Z wrzątkiem to jest problem, bo wystarczy za wcześnie lub za późno wyjąć butelkę i już skutek nie jest taki, jaki być powinien. Lepiej, żebyś kupił sterylizator, oszczędzi ci kłopotu, no i może malutkiego przestanie boleć brzuch. Tak samo musisz uważać, żeby używać wyłącznie najdelikatniejszych, specjalnych kosmetyków dla noworodków, dzięki temu unikniesz u dziecka alergii i podrażnień. No i pamiętaj, by mimo wszystko ich nie nadużywać, nic w nadmiarze nie jest dla człowieka dobre ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015