#2016-02-25 22:07:17 

Gryzoń

Użytkownik

Jakie rękawice uważacie za najlepsze? Nie chodzi mi konkretnie o samą markę tylko raczej o rodzaj materiału z jakiego są wykonane. Teraz bardzo tanie są rękawice lateksowe i PVC, ale one nie bardzo nadają się do cięższych prac. Może skórzane?
#2016-02-25 23:36:02 

TomekNieRomek

Użytkownik

Wszystko zależy od tego, do jakiej pracy potrzebujesz tych rękawic. Jak na budowę, to skórzane są w miarę dobre, bo szybko się nie zniszczą. Tak jak wspomniałeś lateksy na budowę się nie nadają, a te z PVC to raczej do drobnych prac rolniczych, do zabawy w ogrodnika. Na tej stronie masz duży zbiór różnych rękawic http://sklep.metalzbyt.com.pl/75-rekawice. Fajne wydają się te wykonane ze skóry koźlej, bo podobno są bardzo elastyczne i nie krępują ruchów. Jak na przykład będziesz chciał wciągnąć długi gwóźdź z deski to takie rękawice zapewnia ci pewny chwyt. Źle dopasowane, kiepskie rękawice mają tendencje do ześlizgiwania się z dłoni.
#2016-02-26 02:21:58 

Spragniony

Użytkownik

ale do czego potrzebne sa ci te rekawice, bo wiadomo co innego wybierzesz do pracy w ogrodzie, co innego na budowie, a jeszcze co innego do pracy w warsztacie. Na przyklad do spawania bedziesz potrzebowal wogole zupelnie innych rekawic
#2016-02-26 05:19:59 

Wodzirej

Użytkownik

Tak na marginesie, odnośnie spawania w tym wspomnianym wcześniej serwisie sklep.metalzbyt.com.pl znalazłem mnóstwo różnych spawarek http://sklep.metalzbyt.com.pl/390-spawarki. Właśnie chce jakąś kupić i zastanawiam się czy wziąć tą klasyczną transformatorową, czy lepiej dołożyć i kupić tę inwertorową.
#2016-02-26 06:19:08 

Obciachowa

Użytkownik

: Ja do pracy w ogrodzie używam wyłącznie rękawic bawełnianych z wypustkami z jakiegoś tworzywa sztucznego, troszkę przypomina to gumę. Takie rękawice moim zdaniem są wygodniejsze od tych lateksowych, od których zresztą dostałam uczulenia na rękach.
#2016-02-26 08:17:27 

Spragniony

Użytkownik

fakt, lateks moze byc uczulajacy, zwlaszcza jak ktos jest podatny na rozne alergie. Dlatego ja obstaje przy naturalnych materialach. Tak jak napisalas, do prac w ogrodzie moga wystarczyc rekawice bawelniane albo PVC, material ktory raczej nieuczula, a do pracy na budowie najlepsze sa rekawice skorzane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015