#2016-02-12 12:49:41 

Xena55

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Biorę udział w pewnym projekcie i potrzebuję odpowiedzi na pytanie odnośnie sposobów uzdatniania wody. Najlepiej żeby wypowiedziały się osoby mające w domu instalację, filtry lub lampy UV. Z góry dziękuję za pomoc.
#2016-02-12 14:27:37 

Gryzoń

Użytkownik

Witam. A gdzie jest to pytanie bo czytam drugi raz i nie wychwyciłem :). No ale postaram się pomóc. Od 3 lat mam lampy UV w domu i jestem zadowolony. Koszty eksploatacji są niskie, czystośc wody jest zdecydowanie większa. Zestaw zamawiałem w sklepie Woda w Domu. Pod tym linkiem możesz sobie poczytać o działaniu: http://www.wodawdomu.pl/uzdatnianie-wody?id=lampa-uv-do-wody. Mam nadzieję że trochę pomogłem. Pozdrawiam i powodzenia.
#2016-02-12 15:29:46 

DrwinaON

Użytkownik

Cześć. W moim przypadku bardzo długo zastanawiałam się jakie rozwiązanie będzie najlepsze i zdecydowaliśmy się z mężęm na uzdatnianie wody w domu. Zamówilismy firmę która zrobiła nam cały zestaw wraz ze studnią. Może to wynika z mojego podejścia, bo bardzo chcę żyć zdrowo i tym bardziej pić zdrową wodę, ale bardzo się cieszę że przestałam się wahać i wyrbrałam takie rozwiązanie.
#2016-02-12 18:03:49 

Xena55

Użytkownik

Bardzo dziękuję za wypowiedzi. Możesz jeszcze powiedzieć czy odczuwasz różnicę w smaku wody, na przykład jak pijesz herbatę u znajomych?
#2016-02-12 20:07:30 

DrwinaON

Użytkownik

Na początku tak mi posmakowała moja woda że nie chciałam u nikogo niczego się napić, ale powoli się już przełamuję. Znajomi którzy mnie odwiedzają przyznają zgodnie ze moja woda jest czystsza i łagodniejsza w smaku, a co najbardziej odczuwalne to na herbacie nie robi się taki oleisty osad, który wystepuje u moich znajomych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015