#2016-02-02 10:50:36 

Prosta

Użytkownik

Hej wszystkim macie może jakieś doświadczenie w realizowaniu filmów szkoleniowych? W firmie mojego ojca następują pewne zmiany, a zupełnie nie wiemy w jaki sposób wprowadzić pracowników w nowy „system”. Pomyśleliśmy, że może filmy instruktarzowe będą lepszą forma na przedstawienie istoty problemu. Możecie coś doradzić lub polecić? Będziemy bardzo wdzięczni za każdą podpowiedź, pozdrawiam
#2016-02-02 11:49:49 

Wodzirej

Użytkownik

Wszystko zależy od tego po co ci są potrzebne takie filmy i co chcesz na nich zaprezentować. Jeśli coś, co się na pewno nie spodoba pracownikom, typu obcięcie pensji wówczas nawet najlepszy film szkoleniowy nie pomoże ;) A tak zupełnie na poważnie wiele firm produkcyjnych ma swoje strony internetowe, wykonane specjalnie po to, by zachęcić do skorzystania z oferty, myślę, że znajdziesz coś w sam raz dla siebie jeśli tylko trochę poszukasz. Myślę, że utworzenie filmu dla korporacji nie jest jakimś wyzwaniem. Musisz dostarczyć im odpowiednie informacje na temat Twojej/Waszej firmy, przedstawić swoje oczekiwania i na pewno coś wymyślą, aby dotrzeć do pracowników.
#2016-02-02 13:00:36 

Gryzoń

Użytkownik

Czesc wszystkim, doskonale rozumiem twój problem. Sam kiedyś miałem na głowie utworzenie dobrych spotów i filmów, które miały mi pomagać w organizowaniu szkoleń dla pracowników. Też byłem w kropce, bo firm jest co nie miara, ale znajoma poleciła mi studio graficzne z Warszawy dokładne info pod linkiem http://woodpeckermp.pl/filmy-szkoleniowe/ według mnie są świetni. Świetnie dopasowali się do problematyki, burza mózgów pomysłowych była bardzo owocna, świetnie zaakcentowali problem, użyli odpowiednich bodźców by dojść do klienta. Oczywiście są też inne studia, ale ja zaufałem im i nie żałuję, reklama przyniosła oczekiwany rezultat. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam was wszystkich
#2016-02-02 13:58:01 

Xena55

Użytkownik

Wydaje mi się, że należy wziąć pod uwagę konkretne studio graficzne, z doświadczeniem, samodzielnie to nie ma co tworzyć no chyba, że ktoś się na tym naprawdę zna
#2016-02-02 14:40:28 

Laleczka

Użytkownik

Ja również polecam studio, które kolega wyżej zaproponował. Moja znajoma korzystała z usług, dziś ma wielka sieć kosmetyczną, a jej plakaty wiszą niemal na każdym rogu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015