#2016-01-12 05:59:02 

Karaf

Użytkownik

Prowadzę niewielką firmę budowlaną i załapałem ciekawą robotę w Niemczech. Szukam jakieś sprawdzonej firmy, która zajmie się przewozem moich pracowników z punktu A do punktu B. Trzeba będzie zabrać też ich bagaże. Możecie kogoś polecić?
#2016-01-12 07:10:03 

TomekNieRomek

Użytkownik

Jest mnóstwo firm, które zajmują się tego typu przewozami, jednak przy wynajęciu całego autokaru za transport zapłacisz kilka tysięcy i to za jeden kurs, a pewnie takich kursów będziesz chciał wykonać co najmniej kilka. Nie wiem, ile tych pracowników chcesz przewieźć, ale dużo firm korzysta z busów przystosowanych do przewozu osób. Na tej stronie http://przewozy.rabbittrans.pl/trasy-busow możesz sobie znaleźć przykładowe trasy obsługiwane przez tego typu firmy. Busy to na pewno tańsza opcja od autokaru i takie firmy są zwykle bardzo elastyczne wobec stałych klientów, więc pewnie można negocjować niższe stawki za przejazd.
#2016-01-12 09:41:18 

GrzybekONA

Użytkownik

Nie wystarczy oplacic pracownikom podrozy? Moze dogadaja sie miedzy soba i pojada wlasnymi samochodami. To chyba najbardziej rozsadne rozwiazanie.
#2016-01-12 12:36:08 

Karaf

Użytkownik

Pracowników nie mam wielu. Chodzi o 6 osób łącznie ze mną. Chciałem po prostu zapewnić zorganizowany transport, a nie zmuszać kogoś, żeby jechał własnym autem. Poza tym trzeba będzie zabrać trochę bagażu i do osobówki to się nie zmieści.
#2016-01-12 14:40:20 

TomekNieRomek

Użytkownik

Nie chce nikogo reklamować, ale ta firma RabbitTrans Świebodzin ma faktycznie ciekawą opcję, bo podwożą pod wskazany adres. Pewnie można od nich wynająć busa tylko dla firmy albo w tańszej wersji poczekać na skompletowanie całej listy pasażerów. Zresztą nie mam pojęcia jak to do końca działa, bo nigdy z takich usług nie korzystałem. Piszą tylko, że wszystko jest legalne i jako firma dostaniesz od nich normalną fakturę.
#2016-01-12 15:19:12 

Wodzirej

Użytkownik

Do Niemiec, Austrii, Holandii, a nawet do Anglii, większość ludzi jeżdżących do pracy wybiera właśnie busy, bo tak jest najtaniej. Jak znajdziesz dobrą firmę to taka podróż jest całkiem wygodna, bo busy mają klimatyzację i są w dobrym stanie technicznym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015