#2016-01-06 22:15:57 

Wodzirej

Użytkownik

Cześć wam. Od kiedy pamiętam nie daje mi spokoju pewien wstydliwy problem. Mój penis nie zachowuje się tak jak powinien. Kiedy dochodzi do zbliżeń wszystko wydaje się być wporządku do pewnego momentu w którym staje się miękki i nie nadaje żeby go użyć w oczywistym celu. Rozpadły się przez to moje dwa związki. Bardzo proszę o pomoc bo tak się dłużej nie da żyć.
#2016-01-07 00:08:59 

Spragniony

Użytkownik

Przyjacielu nie ma co dramatyzować. Więcej facetów niż myślisz ma podobnie i problem jest zwykle bardzo plytki. Miałem podobnie kiedy spotykałem się z kobietami. Kiedy dochodziło do tego momentu coś się dziwnego działo i cala akcja kończyła się odwrotem. Musisz się wyluzować i przestać spinać. Mi pomogło skoncentrowanie się na swoim życiu i traktowanie wszystkich jako dodatki do niego a nie centra. Spróbuj.
#2016-01-07 00:32:13 

Wodzirej

Użytkownik

Można powiedzieć ze te etapy które opisujesz mam juz za soba...
#2016-01-07 03:26:17 

GrzybekONA

Użytkownik

Forumowe zwierzenia zawsze w modzie...
#2016-01-07 04:11:56 

TomekNieRomek

Użytkownik

Na twoim miejscu od razu bym zapytał lekarza jak wydłużać erekcję i po sprawie. Bez przerwy widzę reklamy tabletek i supli, coś na pewno pomoże.
#2016-01-07 06:51:24 

JakAksamit

Użytkownik

Mój były mąż miał bardzo podobnie. Wszystko było wporządku do tego odpowiedniego momentu. Najgorsze było to że biedak nie chciał się przyznać, że do swoich problemów z wytryskiem podczas współżycia i nie starał się rozwiązać problemu. Nie trzeba przecież od razu iśc do lekarza. Można znaleźć książki albo pogadać ze starszymi facetami... więc panowie pochwalam inicjatywe, edukujcie sie, uczcie zeby potem zony nie byly rozczarowane. Trzymam kciuki :).
#2016-01-07 08:12:52 

Gryzoń

Użytkownik

Stawiałbym na sport. Idę o zakład że malo sie ruszasz, tylko siedzisz non stop przed komputerem. Na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac a z biegiem lat bedzie tylko gorzej. Dlatego zacznij uprawiac jakis sport np bieganie, pilka nozna albo scianka wspinaczkowa.
#2016-01-07 09:24:36 

Wodzirej

Użytkownik

Uprawiam sport regularnie i nie jestem otyły problem leży raczej w mojej psychice i chyba w tej sferze będę szukał pomocy. Po prostu ze strachu że coś pójdzie nie tak zaczynam sie denerwowac i rzeczywiscie robi sie zle. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015